prsia po chudnuti

kačik

ked zena schudne, ako prve sa jej to prejavi na prsiach a tvari..ked priberie, prsia su jedna z poslednych partii, kde sa to ukaze..prsia si zvacsis jedine tym, ak priberies, co, predpokladam, nemas v plane..ja som tiez volakedy dost schudla, mala som krasne plne prsia, a potom len take male nic, a ked som po rokoch opat nabrala na vahe (a to som nikdy nebola tucna), zasa su ok, ale uz nie, ako predtym..ale priatel si nestazuje, tak je fajn:)

vitalinea

a nedalo by sa tomu nejako predist??? myslim tomu aby tie prsia pri diete neodisli, resp. aby neovisli.. nemate s tym nejka e skusenosti? diki

emily16

MNe sa moje prsia nepacia mam 80/B a myslim si ze su velke.Chcela by som 75/A takze musim schudnut.Myslite si ze tie teraz co mam su velke??

ccc

nie je na tom nič iné,zmier sa s tým fakt.
v prsiach je vo veľkej časti tukové tkanivo no a ty si schudla,čiže ti tuk odyšiel aj z pŕs,čiže sa zmenšili to nevieš nijak ovplyvniť,jedine,že by si naspäť pribrala tuk,ktorý by sa ti zasa uložil aj do pŕs takže škoda

germi

aspon vidis ako su diety naprd- tie kila co si zhodila si zhodila z hrude... no co ti poradit? zmier sa s tym, ze asi budu mensie, ked tak, ich spevni-cvicenim...