Chcem byt nad vecou a len byt stastna

Príspevok v téme: Chcem byt nad vecou a len byt stastna
Truffla

ahojte

viem. On ma 34, ma syna a priatelku. Ja mam len 18 a som len milenka. Je to nemoralne a nieje to vobec pekne co robim ale ide mi o to :

mam ho rada, neviem ci je to velka laska, asi ano, viem ze to nema perspektivu. On hovori ze ma lubi, no stale ma s niecim problem... Raz sa citi jak moj tatko, raz ma pocit ze sa okolo mna toci vela chalanov, co vobec nieje pravda, inokedy sa pohada s priatelkov a ma strach ze na to dojde. Dokonca je v poslednej dobe velmi iniciativny a pise prvy, vola stale, pise atd atd.... To je sice pekne ale v poslednej dobe mam taky zvlastny pocit.

Som rada ked napise, ale vzdy sa to zvrtne k tomu ze ma nejaky blok voci mne alebo ze by sme to mali radsej ukoncit ak hento alebo tamto.... Takze tesim sa ze pise, ale uz sa bojim na nieco spytat, lebo furt vytiahne nejaky blok a ja uz na to nemam naladu. Dokonca uz pise aj ked je priatelka doma a pisal mi ze sa do mna zamiluvava atak...
Som vsak z toho vztahu v obrovskom strese.... Vsecko je vpohode a v tej najneocakavanejsej chvili zacne rozoberat hovadiny. Takze som cela vyklepana ze co zas bude pisat....

Som s tym v pohode byt milenka. Nevadi mi to. On ma neobmedzuje, nezabera to tolko casu, atd....
Len nechapem preco meni nalady jak na horskej drahe.

Poradte mi, ako sa dostat nad to cele a len si uzivat to pekne ?
Nechcem byt vecne vyklepana, s krcami v bruchu ....
Nechcem to ani ukoncit, a nie ani preto ze ho lubim velmi ale preto, lebo som rada ze niekoho mam pri sebe... Aj ked len obmedzene... No ten pocit ze niekoho mam a mozem ho pobozkat a anapisat mu je super....

Co myslite ?

hviezda01

neklikas to odoslat viac krat?mne to niekedy tiez robi,ked mi blbne net a nejde mi to poslat,tak klikam viac krat a potom vidim,ze mi to odoslalo viac razy...

hviezda01

ved ja nevravim,ze je to tak vzdy,len som pisala z vlastnej skusenosti...ale toto odievca ma 18..je priliz mlada,aby si uvedomovala,ze ublizuje nevinnej osobe..hlavne ten jej playboy by si zasluzil dostat po papuly...

zuzan-ka

hviezda01
neznamená, že ked takto sa to stalo tebe tak to inak nemože dopadnúť. to čo si napísala je len jedna z možností.

zuzan-ka

hviezda01
možno preto lebo ti zničila rodinu, preto by si mala byť nahnevaná na tu neznámu osobu? a robí to vedome?

hviezda01

by ste neverili,co vsetko vie chlap nahovorit mlademu dievcatu,len aby ju zblbol...ona sa nad nim chudacikom zlutuje,a ked to praskne,tak je zase len on ten chudacik a milenka najhorsia...