Preco sa mi nedari schudnut?

Príspevok v téme: Preco sa mi nedari schudnut?
NikitaD

Uz mesiac poctivo bojujem s chudnutim, ale neuspesne. Potrebujem dat dolu 5 kg. Za posl. tyzden som dokonca pribrala 0,5 kg. Pritom jem malo. Ranajky sojovy alb. grahamovy rozok, nizkotucne maslo a med, desiata bud vynecham alb. si dam nizkot.jogurt, obed klasika bez polievky, olovrant kava s nizk.mliekom a vecera zelenina s tuniakom, cottage alb. Acidko. Kde robim chybu?

anulik

Redka, to co jes ty to jem aj ja a ten pohyb mam 4 krat v tyzdni.a ta kontrolka stale len blika. a nepijem nic len vodu. kavu nepijem lebo mi nechuti a caj som prestala pit lebo som presla na vodu.

lh95

to jedlo pred treningom iba v tedy ak mas velky odstup od obeda k treningu a pi dostatočne mnozstvo vody minimalne 3 litre denne cistej vody! ziadne malinovky ani nič podobne cista voda je najlespia sem tam čaj zeleny

lh95

ja to viem ze aj mna doraz caka praca ale budem sa snazit robit všetko preto aby som popri tej rpaci robil to čo ma bavi a naplna :) tych 8 hodin spanku je tak akurat ale viem ze si isto aj tak unavena :) takze ked vazis tych 66 kilo tak potrebuješ prijat aspon tych 130-150g bielkovin (cize taky 1,2-1,5gramu bielkoviny na Kilogram hmotnosti , potom sacharidy je dobre prijmat s nizsim glykemickim indexom (Gl) skus si dat 4g 5g sacharidov na kilogram ak budeš priberat zniž to trochu en nikdy to nedavaj na 0g sacharidov + zdrave tuky cize si potrebujueš to všetko rozlozit rovnomerne do takych aspon 4 -5 jedal v praci si najdi chvilku na jedlo alebo prisposob si to neviem aku ams pracu ) rano ked vsatneš daj si zeleny čaj necukreny a pomali si priprav vločky je to max 15minut je vela druhov priprav a je to dobre zdrave zasiti na rano doda energiu...potom si daj jedno jedlo nejakeho tuniaka v konzerve +zeleninu aj mozes nejake sacharidy k tomu podla denneho pirjmu si to rozdel do jedal ale do večer si ich davat nemusis :) alebo cottage s ryzovimi chlebickami alebo celozrnym pecivom ...potom si daj obed dobry nejake kuracie prsia , hovedzie , strukoviny,zelenina podla chuti a potreby..vlaske oriesky mozeš si dat cez den nejakych 30 gramov...potom mozeš bud nejake jedlo lahke pred treningom tak hodinku po treningu si dopraj kvalitne jedlo tak isto najlepsie by bolo hovedzie , kuracie , sacharidy zelenina ... večera tak isto a nemusia k nej byt uz sacharidy mozeš pred spanokm dat nejaky tvaroh aby si v noci mala prijem bielkovin ( je to napisane tak z lahka recepty ti poslem ked chceš daj mail aj poradim tam ak chceš trening posilku si nemusis davat kazdy den mozeš 4 krat do tydzna jedla si pripravuj bud rano medzi tou 4-5 rano alebo si ich priprav vecer ako prideš s prace priprav si to na 3 dni dopredu pripravuj ich na olivovom oleji nedavaj si tam obycajnu sol davaj morsku a jedla si obmienaj mozes si kupit l-carnitin , nejaky protein hydrolzat najlepsie ale dost drahy nejake aminokyseliny ,bcaa ale nemusis sa hnat hned do doplnkov :) ked som niečo zabudol dopišem ale je to len tak z lahka rychlo napisane :) dufam ze som pomohol :)

redka

ja mam tiez 170, 32 rokov a pred dvoma rokmi som vazila 67 kil... asi 2 mesiace na dukanke som dosla na 59... teraz sa motkam okolo 60... niekedy aj 57... ale ked prekrocim 60 uz mi blika kontrolka a pritvrdim rezim :D najnovsie sa na to chystam od pondelka lebo som sa "uvolnila" na velku noc aj obdobie predtym a uz musim neco robit :D to znamena ziadne mucne veci, sladkosti, prilohy, vela zeleniny, masko, vajicka, ryby, sem tam nieco kyslomliecne... vela vody a nejaky pohyb

anulik

mimochodom zijem v skotsku takze tu o celozrnnych a neviem akych zdravych veciach ani oni sami nevedia. tu su len tucni ludia...

Dawia

Ja som schudla 10 kg. V prvom rade som vyradila sacharidy cestovyni a ryžu. Pij wela vody, a čajov Naj. zeleny alebo bylinkový, samozrejem nesaldený. Ak yb som jedla tak ako aj yt tiež by som nezhodila. U mna napr, nezabera jest 5 porcií denne. Alebo pečivo n´žiadne! Ved sojovy alebo cleozrny rožok je len otom, že ta vaic zasyti, a nežiada s ati po ďalšom ale v podstate sa priberá aj z nich! Moj harmonogram bol: RANO RANAJKY: JOgurt, káva. Olovrant: Celozrnne chclebiky 2 kusy so sunkou + pol litra caju. Obed cca okolo 13: salat s kuracím mesom,a lebo dsena mrazena zelenina. potom kava. Tak medzitym voda+ o 17 pol litra caju. Ja som schudla, takýmto sposobom, každý sme iný... držím prsty

anulik

IH95, o 4tej vstanem o 5tej sadnem do auta aby som o 6tej bola v robote, robim do druhej potom sandem do auta a o 3tej poobede som doma. hned idem do posilky. pridem domov spravim si jest a spat chodievam kazdy vecer o 8mej( mozno sa smejete ale bohuzial) keby som mohla tak spim stale tych 10 hodin. a nie su to vyhovorky to ze nemam cas. proste clovek si chce aj po robote oddychnut a aj po posilke( takze uvidime ked zacnes ty makat v nejakej robote).

lh95

pridaj si do starvy strukoviny , hnedu ryzu,ovocie,vlocky na ranajky alebo rano palacinky s vlociek je to zdrave chutne a nastartuje ta to na cely den :)ak chceš mam nejake recpety vseliake mozem ti to poposielat a ak chceš nieco veidet kludne napis poradim ti ak by si mala zaujem rad pomozem aj tak sa len doma nudim :) kedze teraz nechodim posilovat

lh95

vyhovorky :D (neber to v zlom nechcem ani ta urazit ani nič :) cize pracuješ?:) mas deti priatela ak smiem vediet a kolko casu si vraci od jakej do jakej o jakej chodiš spat kedy do posilky kedy jes :) a podla mna ak zamakas a chce sa ti aspon trosku niečo spravit pre postavu tak v pohode ak zacneš cvičit a dodrziavat stravu spanok a pritom v pohode zvladneš aj pracu aj všetko ostatne len si to treba naplanovat :) a uvidiš ako rychlo ti pojdu kila dole a začne sa ti postava pekne formovať :)( cchem iba poradit neber to nijak v zlom )

anulik

Ih95, ja mam 28 rokov, a rano cas nie je na pripravovanie niecoho kedze o 4tej kazde rano musim vstavat(som rada ze sa este zobudim vobec). a redka mam 170cm ale bohuzial nie 60 ale 66 kil a to musi ist dole. necitim sa s nimi dobre. a pri tom masa a ryzy( nemam s tym problem ze by mi to nechutilo, praveze mi to chuti aj som si na to zvykla takze to je pohoda) a jedavam este aj slivky, hrusky a vela mrkvy.( ale to som zabudla napisat)