Bludy - som uplne na dne

Príspevok v téme: Bludy - som uplne na dne
romero

Dobry den,uz rok trpim nutkavími myslienkami typu ze niekomu ublížim, zabijem ho a podobne bol som dva krat na psychiatrí a beriem aj lieky ktoré mi však vobec nezaberajú.Myslel som si ze uz to horsie ani nemoze byt ale zistil som ze vzdy moze byt horsie...asi mesiac do zadu som mal sen ze som bol zenou a ked som sa rano zobudil začal som si nahovárat ze som zena v mužskom tele,že sa cítim ako zena a ze nou chcem byt.ked ma niekto oslovil muzskym rodom bolo mi to divné...sú to hrozné muky co prezívam lebo vzdy som sa cítil ako chlap a bol som na to aj hrdý a som čistý heterosexual a vzdy ma pritahovali len zeny a zrazu toto neviem ako sa k tomu postavit ci je to sposobene len chorobou a týmito mojim chorobnými predstavami (bludmi) alebo je mozne ze v 19 rokoch zistím ze som transexual...Ja osobne si myslím ze mám schizofréniu jedine tak si to viem vysvetlit no každy psychiater u ktoreho som bol ylučil ze by som mal schizofreniu tak vas prosim o vas nazor dakujem ...

romero

Teraz beriem spitomin to je niečo na zniženie uzkosti a arketis-antdepresíva ale v malej dávke. UZ som ale vyskúšal asi všetky lieky čo existuju a absolutne ziadna zmena...O tých snoch som vravel aj psychiatrovi a povedal ze pri mojej chorobe reagujem na vsetko prehnane a ze si všetko vztahujem na seba...az na to ze nepovedal aká to je choroba lebo sám nevie .. ale dakujem za odpovede:D

kostica

to nie je schizofrenia, ale obsedantno-kompulzivna porucha...
neviem, co beries a ako dlho, ale pri tejto diagnoze sa musia pouzit vyssie davky AD a zacinaju posobit az po dlhsej dobe.
Upokoj sa, schizofrenia vyreza inak.