Moj priatel ma velmi uraza...

Príspevok v téme: Moj priatel ma velmi uraza...
Laura1984

Ahojte, chcela by som sa poradit, pretoze uz neviem ci mam ist do prava, do lava, alebo za zatlc do zeme..mam 28rokov, moj priatel me 33. obaja zijeme v zahranici, ale nie spolu..v inych mestach.pravidelne sa navstevujeme, kazdy tyzdne na 2dni..sme spolu 2,5 roka..mali sme vselijake obdobia, ale toto uz neviem ani ako nazavat..moj priatel mi vynadal, ze som stetka, ze kamarati sa mu smeju aku picu ma vedla seba.stale ma prirovnava k svojej byvalej pritelke, ze ona bola taka ista, ze som presne aj ona..on ma svoju byvalu v zuboch, lebo ho opustila a uz je to 3roky a stale hovori, ze by ju najradcsej poslapal tam kde je...ze to je pica..stale ma s nou zrovnava..ponizuje ma...dookola mi vykrikuje, ze kolko on pre mna spavil, ako sa snazil ..vykrikuje mi peniaze, minuleho roku ma pozval na luxusnu dovolenku do karibiku, to som dostala ako darcek k mojej 28osmicke a vyhrical mi, ze co on mohol za tie peniaze mat...po pravde, ked mi toto povedal, klesol v mojich ociach, lebo ked chlap zene vykrikuje peniaze, je to chuderstvo...vykrical mi aj to, ze za mnou chodil, ze do mna vrazal peniaze na cestu...a pritom ked prisiel, tak ja osm bola vacsinou ta ktora platila obedy v restike, kavy na terasach...stale mi vycita, ze sa k nmeu nechovam ako k svojmu priatelovi, ze sa od neho odsuvam...je pravda, ze v poslednych mesiacoch, som s nim nechcela ani moc spavat, ale snazila som sa mu to vysvetlit, ze mam svojho tatka choreho, ze ma rakovinu a neviem sa s tym vyrnovat..vela krat koli tomu aj placem..bolo vela situacii v nasom vztahu kedy som urcite aj ja pochybila a ospravedlnila sa mu za to, ale aj napriek tomu si nemyslim, ze si od neho zasluzim, aby ma tatko urazal...nikto si toto ku mne este nedovolil...a stale ma ponizuje tym, ze so mnou sa neda zit, ze on sam pojde zagratulovat tomu kto so mnou vydrzi...zhadzuje ma...ale nechapem jednej veci, ked som taka neschopna, tak naco je so mnou? nerozumiem tomu...je mi z toho vsetko tazko..uz niekedy pochybujem sama o sebe...vsetky tie problemy ktore mame by som vedela hodit za hlavu, ale to ze mam tatko ponizuje cez to sa ja neviem preniest..planovala som, ze pojdem na buduci rok uz na matersku, lebo ja by som uz chcela dieta a rodinu, planovali sme kupit byt...tesila som sa, ze konecne niekde patrim...ja som vzdy chcela mat rodinu..ale teraz sa pytam sama seba, aka ta rodina s nim bude...ked uz teraz mi nadava....a co tu bude za 5rokov...?

karolinka122

nehnevaj sa, ale ty ozaj hlupa aj si, v tom ma pravdu, ked ti to stale opakuje.. A to len preto, ze s takym kretenom zostavas vo vztahu napriek jeho nehoraznemu chovaniu... To sa citis byt az taka chudera, ze toto potrebujes od niekoho pocuvat? Zacni si konecne vazit samu seba, nato tu nepotrebujes diskutovat o tomto probleme, lepsia rada ako toto nie je!

timon7

Laura1984, poznam niekoho kto je an tom podobne ale z opacnej strany...ze kocka to robi jemu. Ak chces napis mi na timon@atlas.sk a dam ti kontakt na cloveka ktoremu sa deje podobne ako tebe

volare

Dobry vecer. Mam 21 rocnu dceru, ktora ma 3 roky priatela. Je jej prvy a mozno je aj v tom tento jej problem. On ju neustale uraza, nadava jej skaredo, ponizuje ju v spolocnosti a este sa bozkava s kamaratkami a potom to zavesi na facebook. Ked si to chce s nim vyrozpravat tak ju posle do r.... a teraz nastava to, ze dcera preto place, nesustredi sa na skolu, stale mysli na neho, nespi a hlada chybu v sebe co spravila zle. trapi sa, ale nedokaze ho opustit. aj ked on navrhne pauzu vo vztahu, ona s tym nesuhlasi a place. skratka, nemoze bez neho fungovat, aj ked ide von s kamaratkami, neustale pozera na mobil, ci jej nepise, alebo nezavola. ale vobec sa vonku nezabava, len sedi s kamoskami a nevnima okolie, ale premysla nad nim co robi atd....vsetci jej radia vcetne mna aby sa na neho vykaslala, ale sama tvrdi, ze to nejde. len sa obavam, aby si sebe, kvoli nemu neublizila. nechapem, ako nemoze opustit takehoto chalana, ved je to rozumna baba, uci sa super, ale ako sa spoznala s tymto magorom, tak ako keby jej chybalo sebavedomie. prosim vas ak viete ako to ma dokazat a opustit ho , prosim poradte mi. dakujem

MarekX

Presne tak, načo si s takým magorom? Mám pocit že si na ňom závislá, aj keby ťa zmlátil a stále viac ponižoval budeš chodiť za ním ako kuriatko za soplíkom. Ak je to tak, otvor si oči a urob hrubú čiaru za doterajším životom. Len sa nenechaj uprosiť jeho krásnymi očami ani sľubmi že sa polepší. On sa nezmení ak to je v ňom. Neboj sa, nemáš ešte tak veľa rokov ak ti ide o to. Ten pravý ktorý si ťa bude vážiť na teba ešte niekde čaká.

Larrra

ty nechapes, preco je s tebou ,no to ja skor nechapem, preco si ty s nim, vazne nerozumiem, ako mozes fungovat s niekym, kto si ta absolutne vobec ani trochu nevazi, najdi si niekoho, kto si ta bude vazit a hlavne sa nauc vazit si samu seba

Sonjaa

Laura1984, ak ťa niekto uráža, tak nemôže byť tvoj priatel.
Človeka môže uraziť síce "len inteligent", ale skôr by som povedala, že urážať môže nepriateľ....