Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

Sejla

ja som ti už poradila, že sa máš na neho vysrať, ale ak to nedokážeš, prajem ti veľa veľa psychických síl na naťahovačky s ním... možno sa raz dozvieš aj to, že sever je vlastne na juhu a východ na západe:)
Proste mu prestaň tieto veci tolerovať.

kvettinka

presneeeeee
uplne zle sa citim ked mu hovorim ze mi ublizuje:( porad mi ako mu to mam povedat ze som videla aj tie fotky zien ktore si pozeral aby to neprekrutil alebo zas zo mna nestravil tu najhorsiu

kvettinka

uz som mu povedala niekolkokrat ze ma to trapi a ponizuje ale robi to nadalej s tym ze jeho vobec nezaujima a ze sa len pozera po okoli najskor som tomu ja blbana verila lebo som chcela verit a potom som uvidela to mnozstvo fotiek cudzich zenskych na pokeci:(

Sejla

kvettinka ano, tieto typy vedia zo seba spraviť hrozných chudáčikov, obete, ktoré musia pretrpieť tolko nespravodlivosti aj napriek svojej jasnej dokonalosti a genialite, až sa potom cítiš úplne mizerne už len kvôli tomu, aká si..

kvettinka

uz som mu povedala niekolkokrat ze ma to trapi a ponizuje ale robi to nadalej s tym ze jeho vobec nezaujima a ze sa len pozera po okoli najskor som tomu ja blbana verila lebo som chcela verit a potom som uvidela to mnozstvo fotiek cudzich zenskych na pokeci:(

gbstw

suhlasim s Leilou

tvoj chlap sa snazi ukazat, ze je pravy alfa-samec, obzera sa za inou, ukazujuc tym, ze moze mat aj ine (co neznamena ze ma). Proste chce uputat takto tvoju pozornost.

Ja by som to vsak svojej milovanej nikdy neurobil :D

Takze mu laskavo vysvetli, ze ta to trapi a stresuje a nech tym prestane, ak mu ostal kus rozumu po tych rokoch testosteronu, tak ustupi :)

kvettinka

boze vy mate taku pravdu vsetky:(
hej rozplace sa a urobi to vzdy ked mu hovorim ze nieco robi zle vzdy dokaze urobit zo seba tu obet a chudacika najvacsieho:( normalne je mi az zle:(
a on proste nevie co je respekt

Sejla

chlap, ktorý aspoň za niečo stojí, sa takto nikdy k svojej holke nespráva... aj keby mu nesadla úplne, keby ju nemiloval, stále by jej preukazoval rešpekt, lebo to je rozdiel medzi hovädom a mužom.

Leila

ja si myslim v kontexte s tym co pise Sejla, ze si tak vynucuje tvoju pozornost, vie, ze budes ziarlit, zistuje, ze ta ma istu a navyse mu to robi aj dobre na ego..su to chlapske testovacky a on to ma uz u teba zauzivane, navyse vie, ze mu za to nic nehrozi, ved predsa, doteraz si s nim...

A hej, je manipulator a vydierac, nieco podobne som si zazila, je to na tebe ci mu to budes trpiet alebo si dupnes. na tvojom mieste nabuduce by som mu povedala, ked to spravi, nech zastavi pri najblizsom rohu a vyhodi ta von, ze toto moze robit aj bez tvojej spolocnosti...ale uplne by som bola pritom kludna, ziadne emocie...nech si zapamata