make-up poradte...

skip

stranka je asi skor assay.sk, tusim ta annemarie nefunguje, tak skus pre istotu tuto. a este otazka na kiku- v ktorom salone robia s touto kozmetikou, v ktorom meste, ak sa smiem spytat? dakujem

kika66

No ja som sa k tomu dostala najprv cez kozmeticku, ta mi to predavala v salone, aj tonovaci krem aj make up. Pocula som ze aj v niektorych lekarnach to predavaju. Tonovaci krem som nasla aj na ich stranke www.annemarieborlind.sk, alebo www.jvnatur.sk, make up mi zaslali tiez ked som ich poziadala, na stranke som ho nemohla najst, ale predavaju ho tiez. Ak chces mozes ich kontaktovat a opytaj sa o vzorky zdarma, je tam ustretova odbornicka, ktora ti poradi ak chces. Mne radila aj ked som mala akne, co by som mala uzivat a velmi pomohlo.

kika66

ja pouzivam make up Annemarie Borlind. maju aj tonovaci krem v hocijakom odtieni zo serie dado sens. ja som tento pouzivala predtym, pre velmi mastnu plet a tak isto aj lieci, rozne pupienky, aj vyrazky. Ked sa mi plet vyrazne zlepsila, zacala som pouzivat kryci make up od nich a som velmi spokojna. Kozmeticka mi odporucila prave tento. Pouzivam ho doteraz. Je to prirodna certifikovana kozmetika, v nemecku cislo 1.

mims

Ja používam Vichy Dermablend najsvetlejší odtieň. Som taká bleduľa, takže každé začervenanie na mne vidno dvojnásobne. Musím povedať, že aj tento najsvetlejší odtieň je na mňa tmavý. Ale čo sa týka krytia, textúry atď., nemôžem povedať žiadne krivé slovo. Má vysokú kryciu schopnosť, krásne kryje (a to mám dosť výrazné akné, aj fľaky po ňom). Používajte pod neho však dobrý krém. Som s ním 100% spokojná. Mala som aj Vichy Normateint Ten je tiež na aknóznu, mastnú pleť. Bol veľmi dobrý, ale dosť riedky a mám pocit, že je určený na ľahšie akné. V tom čase mi však stačil, lebo som veľké problémy nemala.

wwwe

ja mam teraz najnovsie Astor 24h ...je uplne genialny a v zivote som lepsi make up nemala...predtym som mala iba od Maybelline...ten sa s terajsim neda ani porovnat :D

sassenka

ja mam tiez la roche posay. je vazne dobry, dobre kryje a dlho vydrzi, mam ho uz asi dva roky. su ale dva druhy. jeden je tekuty (ten mam ja) a potom je tuhy. ten som este neskusala. nemate s nim niekto skusenosti?