Bol alebo nebol nadržaný ?

Príspevok v téme: Bol alebo nebol nadržaný ?
Hviezdička

Mám takú , možno zvláštnu, otázku. Mám 18 rokov a prvého chlapca. V štvrtok sme boli spolu večer u nas a mojkali sme sa. Začal ma bozkavat, potom na krku a povedala som mu, ze nechcem, aby sa prilis vzrusil. On taky, ze sa nemam bat. Hladkal ma skoro všade (na nohach, chrbte, brušku).Bozkaval ma aj na prsiach, dost som vzdychala.
Naozaj si myslíte, ze chlap vydrzí byt nevzruseny, ked mu baba vzdycha ? Ake su znaky, ked je chlap vzruseny (okrem toho najviditelnejsieho znaku ;) Je pre chlapov problem, ked sa vam postavy, ale neuspokojite sa ? Dakujem, fakt ma to trapi.

Cindy35

Ty mas teda problemy :-)) s chlapmi netreba byt utlocitna, su to riadne potvory :-) ale to si este asi nezistila.
my sme sa praveze hocikedy s kamoskami zabavali, ze sme chlapov provokovali a potom nechali tak, pripadalo nam to vtipne :-)) je pravda, ze raz alebo dvakrat sa mi to nevyplatilo, ale inak sme mali z toho dobru pubertacku zabavu :-)

Cindy35

Ty mas teda problemy :-)) s chlapmi netreba byt utlocitna, su to riadne potvory :-) ale to si este asi nezistila.
my sme sa praveze hocikedy s kamoskami zabavali, ze sme chlapov provokovali a potom nechali tak, pripadalo nam to vtipne :-)) je pravda, ze raz alebo dvakrat sa mi to nevyplatilo, ale inak sme mali z toho dobru pubertacku zabavu :-)

Hviezdička

Ďakujem za odpovede. No je to pre mňa problém, lebo toto fakt nepoznám :P
A neviete mi povedať ešte ako spoznám, že ho fakt rajcujem ? Nejaké znaky u chlapa :)

Iba Katka

Bol nadržaný, ale zrejme to nieje taký prasák, ako dosť veľké množstvo chlapov, že začne tlačiť na sex.

Či to je problém, keď sa mu postaví a neuspokojí sa? Nie nie je, no tak mu zas klesne. Neumrie od toho. Keby chlapom ubližovalo to, že sa im postaví a ostanú neuspokojení, tak na kúpaliskách sú porobené honibudky