Na akú farbu si prefarbiť vlasy?

Agnes999

Nie kazdej babe sa hodi blond a len podla farby oci sa to urcit neda. Najlepsie, ked sa spytas ludi v tvojom okoli, ci si myslia ze sa ti hodi.

PavlaJ

Nad melírom som uvažovala, ale neviem či by to nechcelo viac zmeny, trochu oživiť. Katka áno o čiernej som toho počula už dosť, takže to nebude nič pre mňa. A ja by som chcela ryšavú, ale niektorý ľudia tvrdia že by mi išla no niekktorý zas opak. A nechcem sa dobabrať ....

TinaM

ano, na ciernu je to v pohode. Ja som tiez original spinavy blond, potom mi asi preplo a sla som na cervenu...a tie pokusy urobit z toho znova blond...amen tma, velkonocne kuriatko bolo oproti mojim zltym vlasom len pastelovy odvar :D

Iba Katka

TinaM to je tiež pravda, aj keď ja som s tým vďakabohu nemala problém. Prešla som z červenej na čiernu a síce sa mi potom čierna vymývala, aspoň som nemala problém sa jej zbaviť :D Jednoducho som začala farbiť na hnedo

TinaM

A zase treba si uvedomit, ze ked si das cervenu a zunuje ta, tak sa poriadne potrapis, kym sa jej zbavis :)
Daj si melir-aj tmavy aj svetly. Je to prirodzene a zaroven aj zmena.

Iba Katka

Takú, aká sa ti páči?

Myslím si, že ku svetlej pleti ide všetko, či už čierna, hnedá, ryšavá, červená alebo blond. Aj keď čiernu neodporúčam, lebo keď má žena nafarbené čierne vlasy a odrastajú jej od hlavy svetlé, tak to vyzerá ako plešina, musela by si farbiť dorasty veľmi často. Mala som tak ja, a farbila som často, mala tak spolužiačka a vyzerala, ako keby mala pleš, lebo nefarbila často :D Takže čiernu asi nie, aj ked by ti možno išla.