Tajná svadba!

Príspevok v téme: Tajná svadba!
Dejkana

Čo si myslíte o tom, keď sa dvaja ľudia rozhodnú zobrať, utajene, len s 2 svedkami, lebo nechcú robiť zbytočné halo so zbytočne predraženou svadbou, vybavovačkami.... je to bláznivé, alebo až príliš drastické, keď sa o tom potom dozvedia rodičia a najbližšia rodina? :D Boli by ste takého niečoho schopní, alebo zazlievali by ste to, keby to spravili vaše deti??
Vďaka za každú radu a názor:)

nirv

Len či sú aj samostatni:) kde budú bývať a ked si pohneva rodičov, či sa bude mať kam vrátiť. Pre niekoho sú to hlúposti a pre iného zásadne veci. Obzvlášť pre veriacich, mohlo by jej to trvalo narušiť vzťahy s rodičmi. A brat na seba taký zavazok, hoci nemusia.

Dadula56

Rodicia by mali na svadbe byt. Pokojne sa da obist bratranec z druheho kolena, ale rodicia su nieco ine. O styroch ludi viac pritomnych na obrade neznamena ziadne vybavovacky navyse, ani peniaze.

Lulita

nirv - baba pise, ze rodicia maju predsudky kvoli viere, ze priatel je ineho vierovyznania, ked uz na takej chu...ne baziruju asi s nimi velmi rec nebude sa obavam :(

Lulita

tiez by som chcela byt na synovej svadbe, bolo by mi smutno, ze ma z tak dolezitej udalosti v zivote vyclenil, na druhej strane by som chapala, ze nechce halo a zbytocne vyhodene peniaze, takze by som suhlasila s tajnou malou svadbou, ale nech tam som :) ale myslim, ze on sa nebude bat mi nieco tak epovedat, ak to bude chciet zrealizovat, nie som ten typ, co sa potrebuje ukazovat pre pribuznymi a robit velke hody za tazke peniaze, chapem ludi, co si chcu peniaze uzit napr. na spolocnej fajnovej dovolenke ako platit pribuznym obed a posedenie :p

Lulita

ja by som zavolala aj rodicov, rodicia plus svedkovia, problem je v tom, ze tvoji rodicia by asi s malou svadbou nesuhlasili, takze sa im to asi bojis navrhnut a ked su veriaci, tak ti budu nadavat omg :)) sa na to priprav, ze nebudu zrovna nadseni

Dejkana

Dakujem vam za vsetky prispevky:) V podstate mate pravdu, aj v tom, ze dalsia svadba v svadobnych satach nam uz potom pride zbytocna... Na prvy pohlad vo vyzera mozno ako romanticke dobrodruzstvo, aj ked si uvedomujem, ze voci rodicovm to fakt nie je fer... a kde sa zenieme? Ja neviem, ale sme spolu dlho a sme spolu stastni, tak sme si povedali, ze peco by sa nevzali vlastne aj teraz? Ja sa chcem vydat, pre mna to nie je len papier ale aj prejav zodpovednosti a lasky. Nato mame s priatelom rovnaky nazor...ale je pravda, ze potom by som musela zato prijat nasledky, ale bojim sa, ze ked teraz poviem priatelovi, ze to radsej nerealizujme, tak by bol dost sklamany, lebo som z toho najprv bola velmi nadsena :)