Holenie pazuch u chalanov

mimisek

Mne sa holenie u chlapov zda byt teplosske, doma mam blondaka, jeho chlpky mi uplne vyhovuju a tmavi chlapi sa mi nepacia tak ci tak:) Co sa tyka hygieny - ked sa chlap dvakrat denne sprchuje a pouziva antiperspirant, nemoze smrdiet. Stara dobra vodicka.

jatyon2 tvoj chlap ho musi mat riadne maleho, ked pri orale mas v ustach chlpy:)

jatyon2

Jednoznacne je to ovela hygienickejsie. A urcite je lepsie ked si zena lahne muzovi na plece a nestekli ju na brade prales z pod pazuchy :D
A co sa tyka toho tam dole.. kto by uz len mal rad chlpy medzi zubami :))))

MPk0

Ak nechces, tak sa nehol. Teraz je sice trendom holit si vsetko, ale sprav to tak, aby si sa ty sam citil pohodlne. Primitivne odpovede typu "pravek je uz za nami" ignoruj.

Nela111

Deee - som sa zasmiala na tvojej originalnej odpovedi, ale suhlasim s tebou! Ja toho svojho nutim holit si aspon podpazusie. "Tam dole" si to holit odmieta, sem-tam mi urobi radost a oholi si aj tam. Ale tak aspon nejako zastrihava, aby tam nemal prales. Vsak ked chlapi chcu mat doma oholene zeny, tak aj my mame pravo trochu upravy aj od nich vyzadovat. :))