6 mesiacov po rozchode

Príspevok v téme: 6 mesiacov po rozchode
lampa5

ako ste sa cítili 6 mesiacov po rozchode? Mne trvalo asi mesiac, kým som pochopila že je naozaj koniec. Možno to bolo tak rýchl preto, že som spoznala nového chalana, s ktorým si rozumiem-povedali sme si že budeme kamaráti kým si obaja nebudeme istí, že sme pripravení mať niečo viac. Najhoršie je na tom, že som sa zalubila a z jeho strany cítim, že už nemá taký záujem ako na začiatku. No zároveň cítim, že niesom pripravená vpustiť niekoho do svojho srdca, života môže byť akokolve dokonalý. Mám z toho v hlave zmätok, nechcem sa mu povedať dovtedy pravdu kým si nebudem istá ako to chcem vyriešiť. Mali ste aj vy také pocity po rozchode? Vôbec mi nevadí, že som single, bývalý mi už nechýba..neviem kde je chyba :((

lampa5

cítim, že lepšie by mi bolo zostať ešte sama, ale zároveň aj byť s ním :(. A stretávať sa len ako kamaráti, to už nezvládnem. Lebo moje city sa len viac prehlbuju. Teraz sme v kontakte len cez net, dlho sme sa nevideli, velmi mi chýba, myslíte že bude lepšie ak prerušíme kontakt uplne? proste zide z očí zide z mysle?

Opa

Ahoj,no ja som po rozchode 11 mesiacov,a stale niesom pripravena začať novy vzťah.Ja som pochopila dost skoro ze ten vztah nema vyznam,ale o to dlhsie mi trvalo vyrovnať sa s tym.Podla mna sa to neda nalinajkovať presne kedy,vo vnutri viem ze chcem mat niekoho,ale este proste nie.Skus sa s tym tvojim priatelom porozpravat,mozno bolo fajn ze si sa aspon dostala z byvaleho.Tie pocity čo máš su samozrejme uplne normalne.A proste ked sa citis ok.single je plus pre teba.

lea128

Ja som mala podobny pocit, ked som sa rozisla s mojou velkou laskou, kym som si bola schopna normalne s niekym zacat trvalo mi to urcite minimalne rok a pol. Ten rok a pol som bola sama, pacili sa mi chlapci, stretavala som sa s nimi, no bala som sa s niekym si vazne zacat. Daj tomu cas, podvedome sa bojis dalsieho mozneho sklamania, lebo teraz ti je v podstate dobre...aj ked si sa s rozchodom zmierila, co je velmi dobre, ja som po 6 mesiacoch rozchodu, este vzdy smutila za byvalym... Na tvojom mieste by som si ani nic vazne s nikym nezacinala, sama citis, ze este nechces hned vaznu znamost...Uzivaj si volnost a slobodu, inak sa vo vztahu teraz budes citit obmedzujuco...