Hladam spickoveho dobreho gynekologa Prešov, Košice-odbornik na zapaly a vytoky

Príspevok v téme: Hladam spickoveho dobreho gynekologa Prešov, Košice-odbornik na zapaly a vytoky
pia

Dobry den, hladam naozaj dobreho lekara, Uz rok chodim k mojej lekarke s tym , ze mam problem ona ma vzdy len odbije s nejakymi liekmi.Mam silny vytok a z toho asi kozny problem na sliznici vulvy...Chcem naozaj dobreho lekara, ktory je aj ,,vedec" overi si klinicke priznaky zmeria ph, pozrie sa na vzorku cez mikroskop a nie takeho, co len zoberie vyter predpise vam lieky a dovidenia.....toto podla mna nieje lekar.Som ochotna vycestovat aj do Ke.,,nakolko som z Presova

pia

michael: dakujem, tiez si myslim ze bude lepsi gynekolog, mna to uz prestava bavit chodit hore dole a stale vyter-lieky-problem-vyter-lieky-problem....a pocula som ze su dobri lekari aj vo Vt. tak hladam nekoho s pododnym problemom.

michael

Zdravím .Odporúčam zmeniť resp. vymeniť lekárku za lekára.Nech sa na mna v tejto chvíli nehnevajú ginekologičky. Čeť vynimkám! Vo Vranove sú dobrí lekári ginekologovia.Určite ti stým pomôžu.Osobne si myslím že by bolo na mieste vyšetriť aj ľadviny, pretože ľadviny sú nadriadený orgán pohlavných organov tak že je namieste pochybovať, že aj tam bude niečo v nevporiadku, zvlášť keď už to tak dlho trvá. prajem skoré uzdravenie.Nechodím často natú stranku myslím že máš šťastie. Výtok ,-patrí medzi základné ginekologické ochorenia-myslím že na to netreba vedca. Prajem skoré uzdravenie. (M)

pia

a prosim nepiste mi tu ze je mila, zlata, odmerana a taka a taka... a este nevem aka, ja potrebujem odbornika, experta vo svojom odbore, nemusi byt privetivy