Treba mi chlapa

Príspevok v téme: Treba mi chlapa
tinka20

je zrejme ze asi potrebujem chlapa ako sol, dva roky som sama, mam 18, som mlada baba a kazdy mesiac ked mam plodne dni mama uplne chut, nepoviem ze na sex, lebo som este panna, ale minimalne na dake dotyky a maznanie a tak. mam dni ked mi je v pazi ci mam chlapa ci nemam, som spokojna a vesela a uzivam si zivota. mam dni ked ma chyta depka zo samoty a nudy a tuzby po nejakej intimite, a proste zavidim kazdemu spokojnemu paru, lezim v posteli a chce sa mi revat. mam dni ked by som skocila po kazdom. poviem vam neni som spata, som pekna, som atraktivna ale neviem si nikoho najst... mam kopu veci na co by som sa sustredila najradsej, ale neda sa lebo nemam s kym o tm hovorit, nemam sa s kym tulit ani nic... chodila som chvilu von s chalanom, presta sa ozyvat, a hotovo. ide ma roztrhnut. CO mam prepana robit?

blecha

1. asi nie je celkom dospelá, keď takéto veci rieši týmto spôsobom

2. áno, píš si komu a čo chceš

3. nevidím svet čiernobielo, vidím ho dosť farebne, ale vidím aj to zhnité ovocie, čo tu vyrastá a to sa mi nepáči

4. nečítam noviny, lebo v nich väčšinou nie je žiadna pravda a nemám ani na to čas

5. prečo mi hovoríš ovečka, keď si hovorím blecha a ani nevieš ani ja koľko mám rokov.

6. chcela by som vedieť ešte jednu vec, či máš ženu, ak nie tak sa nečudujem, ak áno, tak by som nechcela byť na jej mieste :)

7. tinka20: možno vôbec nie si pekná, alebo ak aj si pekná, tak si potom blbá a preto chalani s tebou možno nič nechcú mať. Ja keď som bola v tvojom veku, tak som mala už 1 dvojročný vzťah za sebou a 1 čo trvá až do teraz .... a nie som krásavica s modelkovskou postavou, takže možno by si sa mala nad sebou zamyslieť.

andzinsan

za 1:neni to moja dcera
za 2: je to dospely clovek
za 3: mozem pisat komu a co chcem
za 4:chcel by som mat tvoje jednoduche videnie sveta, co je cierne na bielom musi byt pravda. sak to pisali v novinach)))tak to musi byt pravda..)) Poznas ju? vies na 100% ze ma 18 a ne 45 a len sa hra..?
zapametaj si mila ovecka...filtrovat, filtrovat, filtrovat, od toho my ludia nosime na krku hlavu..teda zjednodusene ti to vysvetlim aby si pochopila...never vesetkemu co citas..lepsie raz videt ako 100x pocut..
a nemusis dakovat za radu...)

andzinsan

ani na chvilku som nezapochyboval ze nejsi taka, preto som pisal ze az na 3tom rande sa take veci vybavuju, vis?..)
mohamed ma 42, ale ked bues taka pekna jak vravis, mozes mi aj tykat...)

tinka20

no no pozor ... neviem ci je kysuca taka aby s niekym skocila len tak do postele bez toho aby ho trochu poznala :) hned na prvom stretnuti
ja som zas pocula ze blava kazi nase baby... taaak som zvedava ;)
aaa kolko ma vlastne mohamed rokov?? :)