Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?

Príspevok v téme: Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?
linduska16

Chcela by som sa spytat ci je normalne ze ked to robim s mojim priatelom nemoze domna vniknut nadoraz. On sa ma raz pytal cim to je ci ma to boli ze nechcem viac no mne je to uz neprijemne on ma velkost okolo 17 cm a ja neviem co mam robit. Napiste prosim vas kolko ma vas partner rokov a aku velkost ma a ci aj vy mate taky problem Dakujem.

cica3333

mna by len jedno zaujimalo,ako to tym partnerom merate??či od oka?ja som teda nikdy partnerovi nemerala a neviem to ani odhadnut takto presne ako vy:))je mi to smiešne ako sa tu predhanate centimetrami,,,niekedy viac zaleži na technike ako na cm hore dole....

beginner

Teda ste trapny to uz nemate ocom tocit,nezalezi skoro vôbec na velkosti ani na hrubke ale na tom ako to snim doticny vie narabat,a nie sa tu chvalit ako pubertaci !

hallam

Baby tie cisla vam asi povedali vasi chlapci, normalne zober pravitko, zacni od korena (zhora od panvovej) kosti a potom zistis ze ma ten priemer
ja mam 14cm a som podpriemer.Noaco.
www.bleskovky.sk

slavina

partner ho má 16 cm a úplne to stačí.Keď som mala sex s chlapom,ktorý ho mal nad 17 cm,už ma to bolelo.Nezáleží totiž vždy len na veľkosti vtáka,ale aj na hĺbke pošvy!

jacquelin

frajer ho ma 21 a obcas to boli, takze- niekedy je menej viac..a ked uz tak, skor mi zalezi na hrubke ako dlzke...