Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?

Príspevok v téme: Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?
linduska16

Chcela by som sa spytat ci je normalne ze ked to robim s mojim priatelom nemoze domna vniknut nadoraz. On sa ma raz pytal cim to je ci ma to boli ze nechcem viac no mne je to uz neprijemne on ma velkost okolo 17 cm a ja neviem co mam robit. Napiste prosim vas kolko ma vas partner rokov a aku velkost ma a ci aj vy mate taky problem Dakujem.

lumi1

No môj priateľ má 22 rokov a jeho "kamarát" meria tak 20cm a zo začiatku sme aj my dvaja mali s tým problém, lebo sa nevedel domňa dostať...tiež som bola prekvapená tou veľkosťou ale už nám to ide ako po masle:)

natalia222

Noo, môj bývalý mal asi 16 a už to niekedy bolo pre mňa veľa a sem - tam to zabolelo jak sviňa :o-)) Tak sme asi z vnútra kratučké :o-))

lalalalalapopevok

no neviem neviem baby, ale mna to boli ked do mna naraza, mam to radsej pomaly. Videla som nahych piatich a z toho s dvoma som spala, jeden mal taky priemer 14-15 cm co mi uplne stacilo a ten druhy ho mal velkeeeeeeho, nie ze by mi to vadilo, ale asi bol naozaj trochu velky. Ide o to ze pri kazdej velkosti si musis najst polohu. Takze tak :-)

danka565

Moj partner pochádza z oblasti Jaslovských Bohuníc a má ho velmi obrovský!cca 22cm.ale aj sused má taký velký.môže to byt žiarením z atómky?