13 dnova dieta 17.3.2013

Tany

lilyianka ja som sa nevážila pred diétou a nevážim sa ani teraz.... kúpila som si o jednu konfekčnú veľkosť menšie nohavice a to je pre mňa podstatné cítim sa oveľa lepšie .... to či som schudla 5 alebo 7kg nehrá hlavnú roľu.... aj keď pred dvoma rokmi som za mesiac s takýmto stravovaním schudla 13 kg .... a dnes som začala druhé kolo 13. dňovej ... ak chceš pridaj sa k nám do skupiny ,,13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3"

Popocatepetl

Nechápem, to ako keď skončí niekto 12 dňovú diétu tak potom konzumuje tak ako predtým? Ak chce byť niekto štíhly stále tak mu určite 12 dní nepomôže- práve naopak len uškodí, pretože známy jo jo efekt na seba nenechá dlho čakať

nikolka444

Ahojte tak som to pokaslala prvy den... och dala som sin obed cootese chis. A teraz vajicka 3 na tvrdo ooooj. Som ztoho nesvoja. Mam zacatod znova ci ?

lilyianka

ahojte, inak mňa by zaujímalo, že kedy cvičíte, či večer, ráno? mne sa najlepšie cvičí (doma) pri TN :-D
nikolka .. asi nízkotučné mlieko, aj keď ja som si teraz kúlila polotučné, ale podľa mňa sa neriaďte, keďže ja vašu diétu nedržím :-) ja len cvičím + upravený jedálniček
Silvi vitaj :-)

Silviag

Ahojte kočky, ja som tá Silvia, čo písala Tany. Mám tiež skúsenosti s touto dietkou a nedám na ňu dopustiť. Ja by som chcela začať po veľkej noci. Teraz sa snažím si udržovať váhu delenou.Keď sme s Tany chudli ja som vtedy schudla 8 kg a stále si ich držím, ale ešte by som chcela do leta dať dole aspoň 6 kg.
Potom by sme sa mohli spojiť a držať spolu až ma príjmete do vašej chudnúcej skupiny a možno sa pridá aj Tany.Pekný deň.....

lilyianka

ja neberiem nič ... a doma cvičím brušáky, kliky, drepy a pod ... a v posilke potom svihadlo, cviky na ruky a chrbat ... a uz cakam na to, ked pojdem behat a korculovat ..