Stafylokokus aureus

wejika

ale vy mi
nikdy neotpoviete na moju tazku chcem vediet ako sa to vylieci ked nemosem brat antibiotika.a vadi ked fajcim? sposobuje to vecsie tazkost dakujem

andie

preto, ak vam sposobuje caste problemy, tak vas lekak by vam mal automaticky dat vyter na kultivaciu a citlivost, kde sa najvprv tato bakteria vypestuje a potom sa skusa jej citlivost na jednostlive antibiotika.

wejika

Zistili mi Zlateho stafylokoka a nefiem ako sa mam liecit vraveli mi antibiotikami ale na anti.. som alergicka.moze mi poskodity ked fajcim?ci to s tym nesuvisi prosm odpoved dakujem

RNG

Stafylokokus aureus je jedna z casto vyskytujucych sa bakterii, ktore v poslednom case sa zmenili na formu odolnu voci doterajsim antibiotikam.
Su zodpovedne za nakazy nosohltana, hnisanie operacnych stychov , ran a ine.

andie

stafylokokus moze byt beznou sucastou fluori, ktoru mas ci uz v nosne alebo ustnej dutine a nesposobovat problemy. jeho premnozenie, pripadne poskodenie sliznice ulahcuje jeho prenikutie a prejav jeho patogenity ( tvz. zacne ta boliet hrdlo a pod..)

wejika

prosim vas vysvetlite mi niekto ludskou recou co vlastne znamena zlaty stafylokokus a co mi vlastne bude ked ho mam a ako to prebiehalebo kazdy tu pise odbornou recou a mne je 14 a nechapem asi thak dakujem hlavne RNG dikes

RNG

Existuje aj pevna forma citricidalu.
Dnes je na trhu plno vselicoho, zialbohu aj mnoho podvodov. Nekupuj nic, kde nie je jasne napisane, kolko citricidalu je tam percentualne.
Kto to nenapise, ma na to dovod-nechce, aby ludia vedeli, ze je tam toho mizerne malo.Alebo nic.
Ziadne ine vyrobky z grapefruitu nie su dokazane ako ucinne.Nedajte sa oklamat.

dandyg.

Je neaky prípravok GSE aj v tabletkovej forme ,ktorý dostať v lekárni?Niečo som počul,len si nepamatám názov.

RNG

Stafylokok potrebuje koncentraciu len 2 az 6 ppm, ale haemofilus az 660 podla tabuliek
www.biochemresearch.com...
3 kvapky GSE do pol deci vody by bola koncentracia zhruba 1000 ppm.
Neviem ci znesiete 6 kvapiek, ja som raz skusil az 10 na 60 cc vody, to uz trochu palilo, ale dalo sa to zniest.
Preplachnutie nosa(spray do nosa) viackrat za den touto koncentraciou by to malo vyriesit.
Ked nie, je tu este strieborna voda=koloidne striebro