Chlapi, preco toto robite?

Príspevok v téme: Chlapi, preco toto robite?
zufalec!

Frajerovi som cez vikend nasla hole fotky jednej baby a jeho tiez hole fotky. Nasla som ich tak, ze som mu omylom vymazala pesnicku a ked som ju isla z kosa vytiahnut, tam som to nasla, akoze vymazane. Na moje pocudovanie som dokazala zachovat klud, ale inak to vo mne vrelo... Spytala som sa ho, ci ma odo mna malo komplimentov, aby toto robil, alebo ci ma nejake komplexy alebo je inak frustrovany alebo ci si potrebujem dokazovat, ze je stale ziadany, aj ked je zadany. Tri rozne otazky, tri rovnake odpovede - NEVIEM. Kto to ma potom vediet??? Baby, vam co povedal ten vas pri takejto situacii?

Jeleň

mimka2: No fakt ma to dostalo... Ona sa správala ku mne ako šibnutá. A vidíš ako som dopadol. Ona sa spokojne pre kohokoľvek vyzliekla a poslala mu fotku.

Jelen

Moja bývala rozposielala fotky kadejakým chlapom na pokeci. Flirtovala a rozoberala s nimi rôzne sexuálne fantázie a veci. Či bolo aj osobné stretnutie neviem. Na tie fotky som prišiel po 1,5 ročnom vzťahu len tak náhodou keď sa "prepísal" jeden jej kontakt keď pýtal fotky.
Pritom na mňa bola až chorobne žiarlivá. Žiarlila dokonca na pracovníčky jedálne u nás vo firme a aj na bratovu manželku. Dokonca na 6 ročnú sesternicu a ona si veselo robí svoje...
Ženy prečo toto robíte???

Sejla

ja si myslím, že som empatická. A mimochodom, keby som zistila po 4 rokoch, že môj frajer si posiela holé fotky na nete s babou, ktorú pozná, tak by som bola v prvom rade naštvaná na samu seba, že som si za 4 roky nevšimla, že chodím s retardom...

anjelik*

Na tejto téme ma zaráža hlavne tá bezbrehá tuposť,keď sa smrteľne vážne rozoberá otázka priameho a výsostného vlastníka kusa hnijúceho mäsa, ktorý v konečnom dôsledku nepatrí ani autorovi tých pohoršujúcich snímok a z toho sa tu stáva dôvod neskutočného utrpenia a výmeny skvostných názorov, čo a ako sa má zachovať pravá a múdra žena. A čo tak porozmýšľať, čo je to naozaj podstatné?? Alebo je toto ten pravý zmysel a rozmer života? Riešiť druhých a ich poklesky a podľa možnosti čo najkritickejšie a bez mihnutia oka odsúdiť a ukázať to správne riešenie..neodpúšťať, zatratiť, zbaviť sa...Kde je tá povestná tolerancia, súcit a empatia?? Nie k tomu mládencovi s fotogenickým vtákom, ale k zakladateľke témy, ktorá si zvolila vlastnú cestu a aj keď by som s ňou nesúhlasila..tak jej predsa nenapíšem..do roka a do dňa...smiešne. Alebo sa takto má chápať celé fórum..prezentácia vlastných názorov, nie rada..ale honenie si vlastného ega??? Aká ja som dokonalá, ako som s každým vydrbala, a čo keď ten druhý na to ešte nedozrel? Niekedy viac sily vyžaduje zostať a pochopiť. Aj v nefunkčnom vzťahu byť sama sebou, čistá a pevná vo svojich názoroch a postojoch. Nie sebaobetujúca sa, ale chápajúca, o čom to celé je. Byť príkladom, akým by ten druhý mohol byť. Nemusí. Je to len jeho voľba. :o)

0vecka

2 Maoam mna ale zaraza ze ked nieco take robim tak niesom tak blby aby som to nechaval v kosi... :) sak to je uplna stupidita...

ale vies mozno s nou ide iba o sex a tu druhu miluje... :)

Maoam

0vecka - a samozrejme vzdy, ked sa jeho partnerky branili, v mihu sekundy otocil vsetko proti nim :D, hysterky, pipky, atd., proste stara dobra klasika, ked sa chumajovi pride na to, co robi....jasne, ze ich mal za tupe, ako inac a bohuzial, väcsina mu to roky prepacovala, klasika - a v tom suhlasim s Agnes - ze si to tie zeny v podstate 'zasluzia', teda kym nedojdu k rozumu a daneho nekopnu kam treba a neposunu sa dalej