Priateľ smrdí potom

modráčik

Katka889: moze mat aj zdravotny problem.Ak mozes, skus sa ho opytat.Ozaj tie niektore reakcie, su tu hrozne.Ak chces, napis mi na meil a mozeme sa o tom porozpravat, skusime najst pricinu,hm..../klikni na modráčik/

0vecka

zase ma prekvapuje ze som odlud ked poviem ze kola light je na chudnutie ale tuto ked kolega radi deodoranty a vyoperovat potne zlazy tak sa absolutne nikto neozve :)

spaceboy

ahoj, pokial ti naozaj velmi vadi, ze tvoj priatel ma problemy s potom, mala by si mu to povedat. Mozno si este vsetko nehovorite priamo, ale tiez nie je dobre, aby si tym ty trpela. Tiez by si mala vediet, ze tvoj priatel nemusi pachnut potom len v dosledku nedostatocnej hygieny, ale aj ak ma problem so stitnou zlazou, konkretne s jej zvysenou cinnostou. Suvisi to s hormonalnymi zmenami a prejavuje sa to rovanko u chalanov aj u dievcat. Nieco o tom som nasiel tu primar.sme.sk . Kazdopadne vsak by sa sa s tym o tom mala porozpravat, v prvom pripade - nedostatocna hygiena, by to mohol napravit, v druhom pripade - problemy so stitnou zlazou, budes mat pre neho vacsie pochopenie