Orálny sex s priateľom

Príspevok v téme: Orálny sex s priateľom
jesemin

viem je to mozno smiesne ale riesim to stale u nas s priatelom je to velky problem potrebujem poradit ale uplne vazne nechcem ziadne blbe poznamky ....sex je uzastny s mojim priatelom no ked dojde k tomu ze tuzi po tom aby som mu vyfajcila z mojej strany koncim sama nechapem milujem priatela je hrozne sexi pritahuje ma vzrusuje ma .... nedokazem to smrdi mi to priatel je stale vyvonani vykupkany a aj tak poradte ako na to???

lea128

Ja si myslim, ze ked je zena fakt poriadne vzrusena, tak potom jej nerobi problem ani ten oral...Uz len to, ze velmi vela parov pouziva lubrikant, lebo zena nie je dostatocne vlhka, znamena to, ze nie je dost vzrusena ( ak neberie hormonalny alebo ine lieky). Zena potrebuje niekedy fakt dlhu predohru a venovat sa tym spravnym miestam, ked oral aj tak odmieta, asi to treba nechat tak. Zas oral nie je nic bez coho by sa nedalo fungovat:)

Sito

niekomu voniaju Olomoucke syrecky a niekomu smrdia tak je to aj s oralom ale ako povedala Kvety zla ked muz zene vonia aj bez toho aby sa cerstvo okupal a vivonial tak jej nebude smrdiet ani oral

elly

aj mne to smrdi a napina ma z toho a zial nemoze, priatel ma miluje a do nicoho ma nenuti a chape to, vzdy mu to vynahradim rukou a je hotovy :-)

Kvety zla

Co ti na tom smrdi? A ako co smrdi? Normalny zdravy cerstvo umyty penis nema dovod smrdiet. Ak smrdi moze to byt symptomom infekcie (hoci aj len kvasinkovej). Samozrejme pohlavne organy je trochu citit, to je jednoducho normalne ale rozhodne to nema byt silny zapach, je to trochu ako koza, trochu ako nieco ine, tazko opisatelne a u kazdeho individualne - a ak ti prekaza prave tato "vona" je jednoducho mozne, ze nie ste kompatibilny - partneri by si mali jeden druhemu vonat, a v oblasti genitalii sa vylucuju feromony, cize... Mne penis mojho priatela vonia a aj mu robim oral.
Vonavy kondom je podla mna hlupost, akurat jej z toho moze prist zle, z tych mazlavych lubrikantov. Treba prist na to preco ten penis smrdi a vyriesit to.

Klasik12321

Skus cez nejaky vonavy kondom, ak ti to nevadi primarne - cize ak fakt nemas blok v tomto. Zabrani to aj tomu, aby ti ejekulat nevystrekol do ust, z coho ma vela zien tiez obavu.
Ak mas blok v tomto, tak ak ta ma priatel naozaj rad, tak sa s tym zmieri.