Zhnusuje sa mi svojou povahou..

Príspevok v téme: Zhnusuje sa mi svojou povahou..
LopatakJou

Zdravím. Má priateľku s ktorou máme dieťa a žijeme spolu. Problém je v tom,že u nej úž dlho pretrváva neznesiteľná povaha. Neustále sa hádame kvôli maličkostiam, za každú blbosť sa uráža. To je ešte ta znesiteľnejšia časť. No najhoršie je na tom že pri hádke dokáže neskutočne urážať a vyprovokovať človeka až do zúrivosti. Kedysi dávno takáto nebola. Už viac krát som chcel rozchod s toho dôvodu že ma to neskutočne ničí ale teraz keď máme dieťa tak neviem ako reagovať. Myslím si že časom to začne ubližovať aj malému. Dohodli sme sa že sa obaja zmeníme. Ja že nebudem chodievať každý víkend s kamarátmi von a ona že zmení svoju povahu. Ja som samozrejme svoju časť dohody dodržal. Neznáša a ohovára mojich a svojich kamarátov ale z oči do oči je milá. Kopec ľudí mi dohovára že sa ani neusmieva že je stále vážna, a keď jej toto poviem tak mi odpovie že nemá sa prečo usmievať. Dalo by sa toho ešte veľa popísať čo všetko mi prekáža. My dokonca ani nemáme spoločné záujmy. Čo spravím dobre to zabudne, čo spravím zle to mám stále predhadzované na oči. Neviem ako pokračovať ďalej lebo fakt čím ďalej tým viac sa mi zhnusuje a už to v sebe nedokážem dusiť.

ika211

Ak ma niekto iny nazor ako ty jaja este nemusi byt Lopatak, ani submisivny.MAs problem prijat iny nazor, ako je ten tvoj?Ja ti tvoj neberiem, ani na teba neutocim, tak ty tiez neutoc na inych, to svedci o tvojej vyspelosti.

ika211

ano winki mam rodinu aj deti a viem o com rodina a domacnost je.Mam 4 deti, pre info a viem ako sa Lopatakova citi, ale chapem aj Lopataka, aj my sme si tym presli v manzelstve.

winki

Nedá mi to načo vy dvaja vobec riešite nejaký vzťah? Ona sa ti hnusí, je podráždená, ty si podráždený z nej ona neznáša tvojich priateľov s jej priateľmi sa vlastne ty ani nestretávaš.......PREČO STE SPOLU?????

ika211

Mozno aj muz, co chodi do prace a vstava rano o piatej a maka, aby uzivil rodinu a prichadza z prace unaveny potrebuje nieco viac nez len usomranu zenu, co si mysli, ze jej materstvo je dovodom na nicenie partnerstva.Ked planovali dieta snad museli pocitat s tym, ze ona bude doma a on bude robit, ze ona bude v stereotype a podobne.

winki

ika máš ty vôbec rodinu????

Prečo na lopataka útočia ženy? Lebu muži nevie čo je to byť 24 hodín v jednom byte s deckom, variť, prať, upratovať a potom ešte znášať mužove výčitky a nálady a večer mu robiť madrac a pritom on pre tú svoju madrac a slúžku neurobí ani len to, že jej povie jedno milé slovo.

Ika ohánaš sa tu dobami dávnymi, ale vtedy pracoval aj chlap a nie len žena.