Zhnusuje sa mi svojou povahou..

Príspevok v téme: Zhnusuje sa mi svojou povahou..
LopatakJou

Zdravím. Má priateľku s ktorou máme dieťa a žijeme spolu. Problém je v tom,že u nej úž dlho pretrváva neznesiteľná povaha. Neustále sa hádame kvôli maličkostiam, za každú blbosť sa uráža. To je ešte ta znesiteľnejšia časť. No najhoršie je na tom že pri hádke dokáže neskutočne urážať a vyprovokovať človeka až do zúrivosti. Kedysi dávno takáto nebola. Už viac krát som chcel rozchod s toho dôvodu že ma to neskutočne ničí ale teraz keď máme dieťa tak neviem ako reagovať. Myslím si že časom to začne ubližovať aj malému. Dohodli sme sa že sa obaja zmeníme. Ja že nebudem chodievať každý víkend s kamarátmi von a ona že zmení svoju povahu. Ja som samozrejme svoju časť dohody dodržal. Neznáša a ohovára mojich a svojich kamarátov ale z oči do oči je milá. Kopec ľudí mi dohovára že sa ani neusmieva že je stále vážna, a keď jej toto poviem tak mi odpovie že nemá sa prečo usmievať. Dalo by sa toho ešte veľa popísať čo všetko mi prekáža. My dokonca ani nemáme spoločné záujmy. Čo spravím dobre to zabudne, čo spravím zle to mám stále predhadzované na oči. Neviem ako pokračovať ďalej lebo fakt čím ďalej tým viac sa mi zhnusuje a už to v sebe nedokážem dusiť.

Matyo

tak to máš za partnerku typickú slovenskú devu, ktorá nič nevie, nič nedokázala, tak si vybíja zlosť aspoň na tebe, určite sa s ňou rozíď lebo lepšie to už nebude iba horšie

Agnes999

Sice nepoznam Lopataka ani jeho hmmm "drahu" ci skor nemoznu, z toho co o nej pise viem celkom jasne urcit aky ma k nej postoj. Aj v nadpise pise ze sa mu hnusi. V prispevkoch pise, ako vsetko robi zle. Napisal tu mnozstvo prispevkov ale ani jedno jedine slovo pozitivne o nej. Ona je hnusna, lebo ked ju sekiruje a kritizuje tak sa na neho za to neusmieva ale dovoli sa odut. A my sme klub feministiek len preto, ze mame normalnych partnerov co nas pred druhymi nezhadzuju. Poznam typy ako je on dost dobre. Sam sa tvari ako nekonecna dokonalost, nepripusti si ani najmensiu chybicku na sebe. Zato na jeho partnerke je uplne vsetko zle. Ja netvrdim ze je dokonala a ze nikdy nerobi chyby, ale proste nikto ma nepresvedci ze je tak nemozna, ze nedokaze ani len povysavat ci umyt riady! Vsak ten uz pomaly tvrdi, ze je mentalne retardovana! Keby tu pisala o radu ona, tej by som poradila. Lopatovi som tiez radila ale ten si nikdy nenecha poradit, nema zaujem o to mat pekny vztah. Ma zaujem len ponizovat svoju partnerku a vsetkych presvedcit o tom, ze si nedokaze ani zaviazat snurky na topankach bez toho, aby jej tri krat nemusel vysvetlovat ako sa to robi.

nirv

Ach ika, ty si sen každého muža. Môj muž, môj boh. :D mimochodom porovnávať doby ked muži pracovali od svitu do mrku v bani, lese či na poli s dobou ked od ôsmej do štvrtej sedia na prdeli...no ok, rob zo seba slúžku. Dúfam že mu aj čižmy vyzuvas, ako správna žena.

anjelik*

Vtip...:o))) Na základe tu prebiehajúcej diskusie o tom, kto je zodpovedný za zlý psychický stav Lopatovej drahej. ;o)) Kde sa ho muži zastávali a ženy kritizovali. Teda až na pár výnimiek. :o)

anjelik*

Doubledog, muži a ženy by mali riešiť samých seba a to by vytvorilo to správne podložie pre zdravé vzťahy..nie že ona je taká a on je taký a taký. :o)) Na druhom ti prekáža len to, čo máš sám v sebe, lebo to vieš rozoznať. Riešenie nie je vo väčšej pokore žien a väčšej úcte mužov k nim, ale v zamyslení sa a najmä ovládaní seba samého. :o)

anjelik*

Doubledog, tak tomu hovorím výzva do boja. :o))) Najviac ma na tomto fóre zabáva to, že ľudia, ktorí ani len netušia, s kým majú do činenia, veselo vynášajú súdy o druhých. A tak z počiatočnej obete sa nakoniec stáva vrah..ako chudák Lopata. :o)))