Ako pochopiť môjho muža

Príspevok v téme: Ako pochopiť môjho muža
pochopitmuza

Mám chlapa už rok aj nejaký ten mesiac. Zo začiatku bolo všetko v poriadku, vlastne aj teraz je, ale nie tak celkom. Niekedy mi hovoril ako si rozumieme ako ho chápem. No zrazu začal mať hocikedy zlú náladu a ja som mu stále na to hovorila, že ho ľúbim, som s ním, verím že on to nejak vyrieši lebo je úžasný chlap a takéto veci no on mi na to stále povedal že ho nechápem, neviem mu pomoct že ho mám nechať tak. Pochopenie hľadal u inej ženy, len si s nou pisal cez internet vraj ona ho chápe.(To sme si už vyriešili to neberte moc do úvahy). Keď som sa ho pýtala, čo by chcel v jeho zlej nálade počuť tak to že ho chápem. Keď mu to poviem, povie že klamem že ho vôbec nechápem, ale ja ho naozaj chápem ale neviem ako inak to sformulovať. Prosím Vás poradte mi ako mu vyjadriť, že ho naozaj chápem, prípadne čo vy hovoríte mužom ak maju zlú náladu a čo pomáha. Ďakujem :)

pochopitmuza

mňa aj veľmi trápi to, že napríklad začne mať zlú náladu kvôli tomu trebars že mi začne hovoriť ako on chce slobodu a byť bezomňa a potom sa to zrazu otočí na strach o mňa, že sa bojí či ho nepodvádzam a tak. alebo je v poriadku zrazu začne mať zlú náladu hovorí že s nikým nechce komunikovať tak fajn nechám ho tak nech vychladne a potom sa zacneme hadat na uplnych sprostostiach az prideme k tomu že on ma zlu naladu z toho že sa boji neuspechu.
Ja proste neviem pochopiť prečo sa to tak zrazu otočí no napriek tomu mu chcem pomáhať viem že to nemal ľahké v živote len asi to robím zle, preto som chcela rady

pochopitmuza

Tak napr., že má doma zle, jeho otec je veľmi zlý človek tak isto aj jeho mama a on ma z toho depky, alebo strach z neúspechu pretože keď sa mu niečo nepodarí doma ho za to ponižujú a kričia naňho