Rozchod - beznádej - trápenie

Príspevok v téme: Rozchod - beznádej - trápenie
lienocka2808

Ahojte, ja viem, že takých tém tu bolo už veľa ale potrebujem pomôcť a toto mi možno troska pomoze, ze sa mam kde vyrozpravat, hoci mam kamaratov.
Ide o to, ze som mala vztah s mladsim chalanom o 5 rokov odomna, bolo to nieco nadherne velmi intenzivne aj ked len nieco cez rok, ale zanechalo to na mne strasne stopy. Asi tak v decembri sme sa zacali hadat, za uplne sprostosti, ja som ziarlila, priatel bol neskutocny puntickar vsetko muselo byt prehnane v poriadku, potom stratil pracu a nejako som nevidela, ze by si intenzivne hladal novu, to pridalo do ohna nasich hadok vela. Zlom nastal pred dvoma tyzdnami, ked som u neho spala vsetko krasne, este mi vravel ako ma miluje. A rano, som mu nieco povedala ani presne neviem co a brutalne vyletel na mna doslovne mi povedal aby som zmizla z jeho zivota a uz sa nevracala. Potom som mu este pisala, ze teda sa zacnime snazit od zaciatku to este prisiel tento vikend ku mne zase sme mali krasny vikend + velkonocny vylet krasne zakoncenie. A vcera to prislo, koniec.prisla som si pre veci k nemu ale tak neskutocne ma provokoval, ked videl v akom som ubohom stave, ze sa mi vysmieval do ksichtu, ze som mu dala taku facku, a buchnat do lopatky, ze nechapal ani on ani ja. vecer sme si este pisali sms, ze stale ku mne nieco citi, ale nehodime sa k sebe, lebo sme obaja vybusni (co je pravda) bol to taliansky vztah. Tak som mu napisala, ze pre mna zomrel a uz nechcem od neho nic. Ja neviem, myslim na najhorsie, ked si pomyslim, kolko zase bude trvat kym sa z tohto dostanem, nechce sa mi vobec zit :(, nejem, nekomunikujem, nesmejem sa, neplacem len existujem. Najviac ma mrzi ta facka, ze som sa neovladla :(. nejake veci na urychlenie bolesti, ako ste sa spamatavali z rozchodov vy? Dakujem

lienocka2808

Matusiak napis mi na lienocka@centrum.cz (pozor na to cz) tam si mozme vymenit FB. Velmi rada pokecam :).
Agness999:
Pre mna to bol vztah ktory ma uplne pohltil. zo zaciatku som nic nechcela riesit, mlady este studoval na vyske posledny rok, chcela som si s nim len uzivat. Bola som pol roka este s byvalym aj s nim. Zacal mi robit sceny, ze ako ma miluje, ze nemoze byt takto somnou (co je pochopitelne) tak som stary 5rocny vztah ukoncila.
Dovtedy vsetko ok.Potom hadky, ziarlenie z mojej strany, nezmyselna ignoracia za uplne hovadiny z jeho strany. A ja nemozem fungovat ked ma niekto ignoruje, ja si potrebujem veci vysvetlit. Ako lubili sme sa fak strasne, a nemohlo to skoncit inak ako nenavistou a nakoniec som mu predvcerom strelila taku facku, za to, ze som mu prisla uplne zrutena vratit veci a on sa mi smial do ksichtu. tak mu treba hajzlovi... Nechapem ako som mohla milovat a milujem takeho cloveka

Agnes999

Inak Lienocka vo vela veciach mi pripominas mna. Tiez som v 31 ukoncila vztah co trval rok. Teda ukoncila, skor ho ukoncil on, vyhodil ma z bytu. On chcel o par dni zas aby som sa k nemu vratila, ale ja som sa uz nevratila, nebolo to prvy raz co ma vyhodil z bytu. Byvala som dovtedy u neho, ale nikdy som sa tam necitila ako doma, ale skor ako na navsteve u cudzich. Nikdy mi ani nedal kluce od bytu. Tiez sa mi vyhrazal, dokonca horsie jak tebe. Otravoval ma este pol roka po skonceni vztahu, aj som sem vtedy na zdravie pisala, bezradna, co mam robit. Rok a pol som bola bez vztahu, potom som si nasla sucasneho priatela. Teraz mam 34, sme spolu rok. A mozem povedat, za svoj zivot som uz mala niekolko priatelov, ale tento je zo vsetkych najlepsi. Tiez som bola taka vybusnejsia, rovnako ako byvaly, ale tento ma skrotil. On je taky kludas, ze pri nom sa neda byt ine ako tiez kludas. Urcite aj na teba caka niekto pravy. Este vobec nemas tak vela! Lepsie byt sama, ako v zlom vztahu - to je moje heslo ktorym som sa vzdy riadila.

Matusiak

Nie nie, len mám ešte jednu podobnú skúsenosť ale nemôžem takto verejne z určitých dôvodov ktoré vysvetlím.

Matusiak

lienocka:

Počuj, chcel by som ti ešte pár slov povedať v resp. napísať lebo aj ty by si mi mohla v niečom pomôcť v resp. navzájom by sme si pomohli. Všetko ti vysvetlím len nechcem to takto verejne, ale neviem ako by som získal nejaký kontakt na teba na FB aby to tu všetci nevideli.

lienocka2808

Tak ja teraz by som pristala na to aby sme sa dali dokopy. Ale ked by som sa z toho uz dostala, tak urcite nie. bala by som sa, ze ma znova opusti a ja by som bola tam kde aj predtym.

takajedna

inak aj ja som si hovorila, ze ho uz nebudem chciet, ked sa doplazi :D :D :D reci, ze cesta spat uz nie je boli fuuu :D smejem sa sama na sebe

takajedna

tak na vztah s niekym inym som pripravena nebola ani ja aj som sa vzdy utesovala, ze ako mi je dobre samej lebo mne pocas vztahu obcas ta sloboda chybala, ze idem kam chcem,robim si co chcem atd. a obcas prisli chvilky kedy mi chybal, poplakala som si a povedala si,ze musim byt silna a kvoli nepodarenemu chlapovi predsa nebudem revat a trapit sa :D ano boli sme spolu v kontakte my spolu robime totizto :) takze pre mna to bolo tazke,ale aj pre neho videla som to na nom...

Agnes999

No zavidim vam kto sa dostanete z rozchodu za dva mesiace, ja sa z toho vzdy dostavam najmenej rok a niekedy trvalo aj dva roky kym som si nasla dalsi vazny vztah. Skor som nebola schopna. Tiez vsetko moc prezivam, som moc citliva a to som uz dost stara. Ale ja som taky typ, ja nikdy nebudem bezcitna

lienocka2808

takajedna a komunikovali ste spolu pocas tych dvoch mesiacov co ste boli od seba? Ja neviem co by som urobila, keby sa dostanem z toho a mlady mi napise, ze ma chce spat. neviem ci by som to uz chcela, skor asi uz nie.