Relax v Petrzalke

Príspevok v téme: Relax v Petrzalke
nirv

Ahoj, mám ťažký psychický problém :) nesmierne ma trápi, že sa naši velkomozni pani rozhodli stavať stvorprudovu cestu naprieč Petrzalkou, čo bude mať nepochybne negatívny zdravotný dopad na naše duševne aj fyzické zdravie. Ak ste o tom ešte nepočuli, mozete si to prečítať na stránke petržalka otvorene, a môžete tam aj podpísať petíciu proti tejto skvelej idei. Ďakujem.

nirv

Podľa mňa je aj burina zeleň :) a v tej petícii sa tuším súhlasí s električkou a parkom, mne električka teda nechýba, ale radšej električka ako cesta.

flegma

no nirv, nepotesim ta :) ta peticia sa mi nepaci, lebo okrem stvorprudovky je aj zasadne proti elektricke (ktoru tam tak nenapadne pretlacili, ze to malokto postrehne) a tu elektricku potrebuje petrzalka ako sol
ja tu skupinu poznam, Simoncicova a spol. je zasadne proti vsetkemu, co sa da...
ako 4prudovka je podla mna zbytocna, to je tiez extrem, tu by to chcelo zlatu strednu cestu, vyriesit elektrickovu trat a jej krizovanie s existujucimi komunikaciami a dobudovat okolie hoci aj parkovou upravou
park z toho nikdy nebude, ten pozemok bol uz pri vystavbe petrzalky primarne urceny na riesenie komunikacie, preto nan bola stavebna uzavera a je plny len naletovej buriny

nirv

Agnes, ďakujem:) aj tak si neviem stale predstaviť kadiaľ to chcú ťahať veď na to nie je miesto...a som zvedavá kam budú chodiť na wc tie tisíce psov.

nirv

Beskyd, ďakujem. Pri tvojom prístupe tu ostanes navzdy a môžeš si ten betón užívať. Načo sa o niečo snažiť ked môžem frflat, vsak ?

Agnes999

Ja som za, podpisujem to a posielam dalsim. Pre mňa bola Petržalka vždy príjemným miestom na bývanie, prežila som v nej skoro celý život až na pár rokov a mám k nej zvláštny vzťah. Mám tam celú rodinu, známych, kamarátky z detstva. Nesúhlasím, aby tam ničili to málo prírody čo tam ostalo.

nirv

Agnes, daj si do googlu Petícia proti stvorprudovej ceste pri Chorvátskom ramene (neviem sem dávať linky) a ak máš priateľov a rodine v Petržalke, tak ich prosím informuj...lebo velmi sa o tom samozrejme v médiách nepíše....len ak vies čo hladas tak to nájdeš.

Agnes999

byvala som v petrzke od malicka dlhe roky a nepovazujem ju za hnus. pre mna to bol dlho domov. je odtial blizko do centra aj do prirody. teraz byvam inde, ale do petrzky by som sa rada vratila, mam tam celu rodinu a teraz byvam v prdeli sveta. o tej dialnici nic neviem, snad nechcu znicit jediny park co petrzka ma.