Sexualna minulost partnera/partnerky

Príspevok v téme: Sexualna minulost partnera/partnerky
wazzaw

Zaujimali by ma vase pohlady na minulost vasho partnera/partnerky v intimnej oblasti. Je to pre vas dolezita informacia? Ovplyvnuje to nejak vas vztah? Musite to vediet?
Alebo na druhu stranu to povazujete za sukromnu vec, ktoru si ma clovek nechat sam pre seba, pokial o tom nechce hovorit. Mame na to pravo? Co ak to moze ohrozit aktualny vztah (nejakou chorobou prenosnou pohlavne)?

Zhrnutie: Aky je vas nazor na informovanost sucasnych partnerov o sexualnej minulosti? Je to sukromie alebo vec na diskusiu v sucasnom vztahu?

Maoam

ano, kvoli promiskuitnemu spravaniu mnohych jedincov a moznosti ochoreni

jeden u mna skoncil uz len preto, ze mal vela zien a striedal to hlava nehlava BEZ prezervativu a paralelne pokojne dva-tri vztahy naraz...

takze no chance, posral si to sam

Slecna A.

Ano, tato informacia bola pre mna dolezita, ale len z cisto hygienickeho hladiska. Urcite by som nesla do vztahu s chlapom, ktory mal enormne vela zien v posteli, zas poznam svoju cenu :) Ale partnerov sexualny zivot predo mnou ma zaujimal aj preto, ze ja som sla do vztahu bez pohlavnych chorob a to iste som ocakavala aj od partnera. Zaujimalo ma len, kolko zien mal a ci chodili pravidelne na gynekologiu, ci mali nejake problemy v tejto oblasti a podobne. A to co som sa dozvedela ma potesilo, pretoze dnes je len malo muzov a zien bez hpv virusu a inych "fajnoviek" tam dole :) Hoci mal predo mnou jednu holku, absolutne sme to dalej neriesili, cize neskumala som nic ine z jeho minulosti a uzavreli sme tuto kapitolu hned :)