Problem po sexe

Príspevok v téme: Problem po sexe
Jozef22

Ahojte,mam 22 s priatelkou som uz vyse roka a mam problem.Posledne dva razy ked sme mali s priatelkou sex (podotykam,ze oralny ) sa jej na druhy den vyhodili na pere vyrazky.Prvykrat to boli biele,nebolestive,takmer neviditelne male vyrazky na hornej pere ktore po niekolkych dnoch zmizli.Vcera sme mali opat sex a dnes rano sa jej objavili na vnutornej strany pery a su trochu bolestive.Som z toho nestastny a neviem si to vysvetlit.Ja som zdravy,sportujem,cvicim ,chripku som nemal uz ani nepamatam a teraz sa citim ako monstrum.Budem vdacny za kazdu radu :(

Jozef22

No neviem o tom,ze by ju niekto z nas mal..kvety zla vedel/a by si mi poradit nejake volnopredajne lieky / masticky ..pripadne nieco co by sme mali preventivne uzivat ? vdaka :)

Kvety zla

a nema ona alebo ty kvasinkovu infekciu/mykozu? tie svine sa dokazu rozrast kdekolvek, ak ona ma/mala mykozu a ty si sa neliecil, kludne ju mozes mat tiez (na penise) a nevediet o tom, a ked ti robi oral mykoza sa jej dostava do ust a na pery.
ustna mykoza sa prejavuje drobnymi bielymi alebo kremovymi vyrazkami, ktore nebolia.
ale vzhladom na to ze to moze byt aj nieco ine, mala by navstivit lekara.

Jozef22

Samozrejme,pravidelnu hygienu dodrziavam,sprchujem sa denne -rano aj vecer,takze myslim,ze tam problem nie je..do ust sa jej tiez nezvyknem robit,len obcas..takze si to neviem vysvetlit,nikdy sme nemali takyto problem,az posledne dva razy po sexe sa toto stalo..

M 25

a dodržiavaš pravidelnú hygienu??

nie, toto nie je z vašej divokosti, to by mala iné "ranky"..toto je akoby vírusové .. možno alergia na spermie, ak sa jej spravíš do úst..aj to sa stáva

Jozef22

Pomocky nepouzivame ziadne,iba lubrikanty ale nie pri oralnom sexe..Je to mozne,ze ten oral je az prilis divoky obcas :D

Klasik12321

Nepouzivate nejake pomocky, lubrikanty a pod.?
Nie je ten oral prilis dlhy a prilis intenzivny? Inak povedane, nezodiera si usta? Kam ejakulujes?