Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

mjanik

viki....pretože máš krátko problémy s kĺbom,bude aj liečba krátka.Akupunktúra je tu najefektívnejšia!!!!!!!

dara323

Inak tie gastany a atd.... mozno trocha ale ma ine ucinky na zdravie. Ak uz nieco je poskodene uz jedine operaciou sa da skorigovat. Kryoterapia ponmaha na bolest a aj plavanie, kde je cely organizmus odlahceny od vahy. Drepovanim jedine odrovnate kolena a ostatne casti chrbat a bedra Ale kazdy ma svoj rozum .. vssak:::
Inac v prirode je vsetko len to pomaly zabera tak po paru rokov mozete citit ucinky sme prechemizovany aj priroda.

dara323

Dobry den , pri bolestiach klbu je drepovanie taka somarina"ze boli ma hlava tak si ju odrub!" Dalej je tu sam marketing o hlupostiach chemickeho povodu , lieky a doplnky. Len to pchajte do seba a odrovnate si pecen a ladvinz ved ich nepotrebujete. Dalej existuju hluposti predaja olejoch a inych.....Ano bolest sa potlaca liekmi ale aj obkladmi. Mna samu toto trapi ma 3 x operovanu ruku a koleno. mam sustavne bolesti ale rady tuna su ... prd
Nijaka tabletka nie je prirodna, vsade je ceuloza ako stmelenie a zmensenie objemu. Prosim pouzivajte hlavu a sedliacky rozum. lekari propaguju lieky na chrupavkz a atd... su nneucinne.- Po prve nikto nesleduje kolko toho je , biomec hanizmus cloveka funguje inym systemom a najvacsi objem "ucinnej latky" si vezmu najvacsie klby a podotykam ze je to asi 100 z toho co tam naozaj je . Takze cez zaludok si jedine odrovnate pecen a oblicky. Druha skupina su ovstrekuy a injekcie. Tie skodia tiez a poskodzuju klby a nervove zakoncenia , takze ani to nie je cesta. Lenze skutpcnu ulavu blokuju , pretoze by to nebolo pre farmateuticke spolocnosti a ekonomiku istych podnikatelov svetoveho razu OKI.... To je odomna vsetko. zamyslite sa a pouzivajte hlavcu a rozum !!!

zdenek33

tiez ma boleli kĺby a po odporucani mojich kamaratov som sa rozhodol vyskusať wobenzym. Zatiaľ ho uzivam len par mesiacov, ale mam pocit zlepsenia

Torticka9

Dobry den. Uz mozno 3/4 roky mam problemy s tym ze mam bolesti v oblasti tresla ... je to strasne nepravidelne a v roznych dlzkovych intervaloch .. niekedy ma to boli raz za pol roka tyzden inokedy aj dva mesiace. Bola som s tym na ortopedii na snimku atd. Vraveli mi ze s tym nic nemam. No bolest za zacala zosilnovat. Uz jie len v oblasti tresla ale aj v klbe atd a zacalo ma to az palit. Prosim poradte mi

patulik99

Dobry ja som nemala problem s bedrovym klbom ale kolennym. Tiez som kusala silne tabletky, maste atd ale nepomahalo mi to a mnohe z liekov som mohla uzivat max 2 mesace a bez ucinku, alebo ked po vysadeni bolest opat zacala. Ja som našla flextor a ten sa moze brat aj dlhodobo co je super, lebo okrem toho ze nemam problemy uz teraz, tak ho beriem aj preventivne ako klbovu vyzivu a som spokojna a je super cena. Ja som si o nom precitala tu kde mozete najst viac info -odkaz odstránený- tak drzim palce avela zdravicka.