Som skareda, neviem si najst priatela

Príspevok v téme: Som skareda, neviem si najst priatela
jaskareda

Zaujimala by ma jedna vec...Preco vsetci chlapi (aspon poľa mojich skúseností) chcu nadherne zeny, modelky s mierami 90-60-90? Ja som skareda (a to mi potvrdilo vela ludi, najmä na nete), kamosi a spoluziacky zo strednej mi vraveli, ze som pekna (ale asi sa mi bali povedat pravdu), na tvari vyzeram hrozne, este aj ludia, ktori ma vobec nepoznaju, na mna ulici pokrikovali a davali mi tym najavo, ze som skareda (vyzeram ako opica a spoluziaci zo zakladnej sa mi kvoli tomu posmievali, aj tiludia na ulici hovorili ze opiciak a tak), mam nadvahu 10 kg. Sportujem, zdravo sa stravujem, ale nedari sa mi schudnut. Nech robim cokolvek. Ale ta tvar ma trapi najviac. Setrim si, ze pojdem na plastiku, ale mama o tom nechce ani pocut, a neviem ani, ci nieco take robia. Aby som proste vyzerala ako clovek. Kvoli tomu nemam vela kamaratov. Nemala som ani na zakladnej, tam som bola tercom sikany kvoli tomu ako vyzeram, na strednej som mala tiez malo, a nezmenilo sa to ani na vyske. Byvam na intraku, 235 km od trvaleho bydliska. Mam 22 rokov, za sebou jediny vztah, ktory trval 10 mesiacov, priatel ma nechal, nasiel si druhu. Ked sme boli spolu, nikde so mnou nechcel chodit von, chcel byt so mnou len doma. A po rozchode mi povedal preco. Povedal mi, ci si myslim ze on s tlustou a skaredou ...(ani sa nevyjadrujem jak to povedal) bude chodit dakde von. Chcela som si najst priatela cez net. S niekolkymi chalanmi som si pisala, a skoncilo to hned po tom, ako som im poslala fotku a ma uvideli, alebo hned po prvom stretnuti. To sa mam vyrovnat s tym, ze budem navzdy sama? Vonku nechodim, lebo nemam s kym, ani kamarati z okolia ma nevolaju. Uz rozmyslam, ze ten sprosty zivot ukoncim, lebo uz tak dalej nevladzem. Nevidim ine vychodisko.

agartio2

jaskareda, si len to, co si o sebe myslis.

Tvoj problem je to, ze si im UVERILA, ze si opica. To je tvoj jediny problem, ziaden iny nemas.
A uverila si im preto, ze si na duchu slaba, vzdy ta formuje nazor a myslienky okolia. To je tvoj skutocny problem. Poznam vela ludi, ktori niesu pekni, ale vlastne su... lebo sa maju radi a su sebavedomi. Nikto si na nich netrufne posmievat sa im, a maju aj partnerov, rodiny.
A toto plastikou nevyriesis.

ivik24

ahoj janulik85, som rada, že sa ti takto darí, a že máš dobrého manžela, s ktorým si vychádzate.ja som asi neni stvorená pre vzťah, lebo nikto ma nechce. teda vždy ma chceli, taký ku ktorým som nič iné ako kamarátstvo necítila. je to hrozný pocit, keď ostatným v okolí sa darí, len ja som ako stlp. pritom ja nechcem chlapa s kt. hneď ísť do vzťahu, teraz sa mi niekto páči, sme sa poznali na dovolenke. v pohode sme si rozumeli, podobné názory, záujmy, ale žial nie som jeho typ. sme si vymenili dva maily, na posledný sa neozval, (asi nemal kedy, stále pracuje) ja neviem čo robiť, stále na nho myslím, ale nasilu pchať sa niekomu to zas nie. jedine sa s tým zmieriť, že budem sama....

janulik85

ahoj, neviem preco si robit mindraky z toho ze uz mate 15 -17 - 22 a ze ste nikoho nemali.

Poviem to takto, mne sa tiez posmievali na zakladke a strednej ze som skareda.

No pravdu povediac, moji rodicia ani nemali peniaze na to aby som sa pekne obliekla, kupila si dobry makeup a kvalitne vlasove pripravky.

Odkedy zarabam, tak si doprajem pekne veci, pretoze som ich nemala ked som bola na skole a bohuzial prirodzenu krasu som tiez nikdy nemala takze to bol dvojity minus =(

Som inak krestanka a myslela som ze ked sme chodievali na stretka na mladeze, ze tam ti to ludia, teda chlapi nedaju najavo, pretoze maju ine hodnoty.

Ale houby, houby zlata rybka!
Krestan alebo nekrestan, furt boli preferovane pekne dievcata a tie menej pekne si mohli trhnut.

Na margo vysmievania, ja som si toho tiez uzila dost na zakladnej a strednej skole. A co vam mam povedat, kedze som trpela social anxiety a komplexom menej cennosti, tak som sa vzdycky snazila v zivote viacej ako ostatne baby.

Bola som vzdy usilovna a pracovita.
To mi prinieslo dobre ovocie. Momentalne zijem v zahranici, mam dobru robotku, luxusny byt, mozem si dovolit pekne znackove veci, restauracie i dovolenky.

A este aby som nezabudla na jednu malickost. Priatela som si nasla ked som mala az 24 rokov ( pravdu poviem, do vztahu som sa nexcela len tak vrhnut).

Sme spolu 4 roky a je to nadherny, mudry, a skromny chalan. A aby som vlastne uviedla veci na spravnu mieru, tak je to v podstate aj moj terajsi manzel =))))

Pred 2 mesiacmi sme sa zobrali.

A na margo spoluziaciek zo strednej.
Maju sa kadeako. Mam spoluziacky, ktore sa tiez snazili a niekam to dotiahli, ale poznam i take a nie je ich malo, co len skakali zo vztahu do vztahu ( a to uz na strednej skole!).

Podaktore skoncili tak ze teraz su z nich slobodne mamicky, maju deti od roznych otcov, a niektore partnera vobec nemaju.

Jedni sedia na podpore, ine maju slabo platene roboty ako predavacky, robia v sklade, alebo su na materskej.

Ine sa zase museli vydavat, kedze boli tehotne.

Takze mate to tak niektore krasotinky obstali este najhorsie.

A rada by som este pridala jednu taku skusenost.

Ked ma chlap 25- 30 rokov, tak zisti ze ked si hlada tu pravu, tak to nie je len o krase. Poznam X chlapov ktori sa takto popalili.

Nadherne baby ( i ked nie vsetky ) sa radi obklopuju krasnymi a drahymi vecami, su ovela sebavedomejsie a nezavyslejsie ako menej pekne baby.

Musim povedat, ze prilis vysoke sebavedomie je viacej na skodu ako naopak.

No co mate z krasnej misky ked je prazdna?

Mojho manzela znama je modelka, povyhravala kopec sutazov krasy a teraz sa rozisla uz neviem v poradi s ktorym chlapom, resp. chlap sa rozisiel s nou.

Baba je prenadherna, hociktory chlap sa za nou na ulici obzrie, ale aj baba, aj ked na sebe nema ani kusok makeupu a ma na sebe len teplaky.

A tato mila slecna si nevie udrzat jediny vztah a vzdy ju muz opusti, lebo ju uz nexce.

Baba nie je namyslena, ani nema prehnane sebavedomie, ale je velmi zlozita povaha a dost tazko sa s nou vychadza.

Ved chlapi, ta krasa by vas hned presla, keby ze pridete domov z prace a nemate navarene, upratane a baba sedi s kamaratkami v bare a dava si drinky, pokial vy makate v praci ako blazon.

A na zaver by som dodala len tolko.
Manzel je s touto modelkou velmi dobry kamarat a ked som sa spytala preco sa nedal dokopy s nou, tak odpovedal ze taka baba nie je pre neho.

Ze on ma rad citlivejsie, starostlivejsie, a neznejsie baby ako som ja.

A tejto slecne tieto kvality chybali.

Manzel vzdycky hladal niekoho kto sa o neho bude starat a skutocne ho milovat.

Nie som pekna, ale ked sa dobre obleciem a namalujem, tak mi ludia hovoria ze som krasna.

A my dvaja sme sa nasli...

Odkedy som mala nato aby som sa o seba vedela starat, tak som mala kooopec ponuk na chodenie, pozyvanie vonku,lichotky a tak dalej.

A verte mi, ze by to na mna na zakladnej/strednej nikto nebol povedal.

Dokonca som sa ucila na zakladnej aj velmi zle, takze by odomna ludia cakali ze budem zamatat ulice s ciganmi, ale nezamatam =)

otzka

poyri sa nech ti ten chalan povedal cokolvek, tak nech ta to netrapi a ten vztah s tebou ani nemyslel vazne...nevsimaj si ani ludi, ktori ti nieco take vravia, a co sa tyka toho netu, tak ja bz som ti radila poslat hned foto ak chces niekomu napisat. ani ja nie som pekna a vies co mi niekedz pomaha? sa tak pekne obliect, nalicit a sup ven. Aj ked nemas s kym. Aj sama. Ignoruj takzch ludi, co sa ti posmievaju. Ak chces, tak im na to mozes aj nieco odvrknut. Mas mal sebavedomie, a ludia hned zbadaju a si pre nich tercom.A myslim si, ye to ani nie je take zle. :)))

jajaja-

miliero - bacha na nové zuby. Strojček budeš musieť nosiť minimálne rok, aby si videla aspon nejaký výsledok. švagriná nosí už 3 a ked jej občas daju dole, má očné zuby aj tak nakrivo. potom sa naštve a dá si opäť strojček a to má 31 rokov.

a ked si dáš korunky, budú hrubšie ako tvoje zuby, zbadá to každý že nie su tvoje...

ja som zvolila na moje kriváky radikálny krok .. všetky som dala vytrhať a nosím protézu. Zuby sú na nerozoznanie od pravých, krásne, biele a nikto nevie že nie sú moje. Proste som mala dosť škaredých zubov, ktoré ma zohizďovali. Ani usmievať som sa nemohla. Existuje metoda, že ti protézu urobia pred vytrhnutím zubov, potom vytrhnu a hned dáš do ust protézu. Deň ju nesmieš vybrať a potom funguješ normálne. ráno-večer umyješ a dáš do pusy. ani minutu som neni bez nich, nie ako naše babky volakedy. Dokonca ani frajer nevie, že zuby nie su moje :)) porozmýšlaj

Miliero

Urcite si si vsimla ze Krajsim ludom sa dari v zivote lepsie. Nie z toho hladiska ze su inteligentnejsi ale casto z dobre vyzerajuceho cloveka mas lepsi pocit ze je podstivejsi atd.

Napr. Na pohovor do prace ti dojde Super sexy model v obleku a ma dobry prejav. A Dalsi za nim dojde tenky chalan s akne a okuliarmi a nevie sa moc vyjadrovat lebo ma tremu. Pracovna pozicia : programovanie v java a PHP.

Moja sefka zamestnala toho modela ktory je strasne zly v programovani a takmer ziadnu pracu nespravi dobre. Sama na neho nadava ale priznala ze ma pre neho slabost.

Ja napr. vypadam priemerne ale mam krive zuby, budem mat za par mesiacov strojcek a budu mi trhat zuby, cele to bude stat strasne vela penazi ale je to vec po ktorej sa budem citit lepsie ja a okolie bude mat lepsi dojem zo mna. Cely svet takto funguje. Takze ak budes mat na plastiku tak si ju urcite sprav, na youtube som videl aziatov, plastickych chirurgov a to co robili bolo neuveritelne.

alibi

nechcem povedat, ze si skareda, nepoznam ta. ale poznam velmi vela skaredych ludi co maju vztahy. dokonca jedna moja kamoska je skareda, tucna (isto ma viac nadvahu ako 10 kg) a ma cez 30. ma frajera krasneho o 5 rokov mladsieho chalana, za ktorym sa kazda otoci s krasnym telom aj tvarou. ale kym nenaberies aspon trosku sebavedomia tak to bude takto. pozri sa ako vyzera halina pawlovska a aka je popularna. nie je to len o vyzore. skus sa sustredit na ine veci aj ked je to urcite narocne. pripadne vyhladaj niekoho kto ti s vyzorom pomoze. asi z teba nespravia noveho cloveka, ale urcite sa s mnohymi vecami da nieco robit :) ja tiez nie som ziadna modelka a nikdy som nemala problem najst vztah.

Emily opat

Chuda moje, ak ti nadavali do opic, su to obycajni uboziaci. Co si zvysuju sebavedomie na ublizovani inym.
Urcite mas aj ludi, co ti hovoria aj pekne veci!

Agnes999

Moc sa mi nezda, zeby na teba na ulici cudzi ludia pokrikovali opica, takto sa ludia v nasej spolocnosti nechovaju. Mozno nejake drze decka alebo blbi pubertaci. Moja sesternica mala chudatko smolu, ze bola taka skaredsia, tiez sa jej stalo, ze jej na skole nejaki pubisi povedali, ze je skrata. A mala to o to tazsie, ze jej sestra bola nadherna, mala ponuku robit modelku ale ju to nelakalo. A aj ona si nasla priatela s ktorym bola par rokov, neskor sa rozisli a potom si nasla dalsieho s ktorym uz ostala a maju deti. A ziju stastne. Skutocne nie kazdy muz chce mat doma modelku 90-60-90, po bezchybnej krase tuzia len povrchni muzi. Skus si najst kamaratky medzi rovnakymi zenami ako ty, teda nie tymi zrovna najatraktivnejsimi, budete sa vzajomne drzat a budete si blizke. Ked sa mas komu vykecat, hned sa zije lahsie, moze to byt kamoska alebo aj psychologicka.