Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

Status

neodpovedal som Vám hneď, pretože som sa nechcel miešať a púšťať do hádky medzi ľudí ktorí si tu zjavne potrebujú dokazovať svoju pravdu, pretože v skutočnom svete toho veľa nedosiahli...

ak by ma mal niekto záujem kontaktovať, tak môj e-mail je - ad.hoc.bw@gmail.com

lilyianka

ivik, ale veď to tak vôbec nie je .. možno sa ti len zdá, že niekto si nájde muža ľahšie, niekto ťažšie, ale raz ho nájdeš aj ty ... ja som si tiež myslela, že už nikoho normálneho nestretnem a stalo sa .. netreba zúfať a hádzať flintu do žita :) a netreba nikomu závidieť, ak niekoho má

ivik23

ahoj lilyianka, ja si to uvedomujem, že to sa nedá nasilu. preto ani nenaháňam chlapov, nevnucujem sa.. ale je to ťažké, keď iným je to dopriate a druhý sa trápia, že nikoho nemajú..

lilyianka

ivik ono je ťažko hovoriť kde takého muža nájdeš, lebo ho môžeš stretnúť v bille, keď budeš kupovať maslo, môže si vedľa teba prisadnúť v autobuse, môžete sa stretnúť na teraske v lete v nejakej kaviarni atď atď.... návod na to nie je .. hlavne nehľadať nasilu

eulalia

praveze si velmi narocny. co ponukas ty? vsade okolo je dost zien aj muzov ktori maju vyzarovanie, su inteligentni, citlivi... len si netreba mysliet ze sme taki len my. nepodcenuj inych, mozno maju vacsiu hodnotu nez ty sam.

Sejla

Nie je nic pokryteckejsie, ako hádzať ľudí do skatuliek, odsudzovat niečo, o com nic nevieme a pritom sa alibisticky vyhovárať na povrchnosť ostatných, holt, vraví sa, ze najviac na ľuďoch nenávidíme to, čím sami oplývame. Dúfam, ze som nikoho neurazila.