Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

nirv

Ja neviem čo je na tých diskotékach take zaujímavé ...nevedela som ten hluk , alkohol a dym a sexuálne omakavanie oceniť ked som mala 15 , a stale mi to nič nehovorí. O čo lepšie je vyviesť sa niekam za mesto, vyliezť na kopec, založiť oheň, zobrať gitary a bubny a rozprávať sa a baviť.

anonymka23

Wellia,
tak potom asi nepoznáš všetky "sivé myšky", lebo nie každá sa vyspí hneď s prvým "kapom", ktorého stretne. Niektoré si totiž seba vážia a nedajú hneď každému za najbližším rohom. Možno drieme v každom človeku ten čertík, ale čo, prosím Ťa, vidíš na tých diskotékach? Myslím, že pôžitky človek môže užívať aj v iných podobách ako vo forme diskoték. Ale to je asi otázkou vkusu a nastavenia priorít.

***Wellia***

Ach, Status, to je čo za blbosť s tými diskotékami?!

Poznám "sivé myšky", utiahnuté, slušné, vychované, nájdu si priateľa s rovnakými záujmami, každý o nich vie, aké sú normálne a správne, ...A potom to príde... stretnú prvého "kapa" a vyspia sa s ním za najbližším rohom :D

A opak - napr. aj mňa ľudia odsudzujú, ohovárajú, že som povrchná, že ma zaujíma len ako vyzerám a pod. ! Ale to, aká som extrémne precízna v škole či práci nikoho nezaujíma, to si nikto nevšíma :-)

Tým som chcela povedať to, že v každom človeku drieme "čertík". Každý chce zažívať zábavu a áno aj vo forme diskotéky. Jednoduchým experimentom by som ti ukázala, ako by sa z teba a každej odporkyne diskoték stal partyman/girl :-)

Život by mal byť v harmónii. Keď sa poctivo snažím v škole a práci (starosti), potom si za odmenu "darujem" pôžitky. A okrem budovania super vzťahov s rodinou a láskou, jedným z tých mnohých pôžitkov je aj diskotéka :-)

Marecek25

Tak to je aká blbosť, akože zaujímavý je len ten, čo chodí na diskotéky, pije a fajčí? Zaujímavá logika, hodná tak 15 ročných. To si vôbec nemusíš pripúšťať taký komentár :D Ty si zaujímavá pre normálnych chlapov už len tým, že sa nechodíš k...ť na diskotéky. Ja sa priznám, že som chodieval často na diskotéky, sem tam ešte vybehnem, ale nikdy som tam nenatrafil na takú, čo by z toho bolo niečo vážne. I keď kamaráti práve na diskotékach našli svoje lásky.

anonymka23

Marecek25,
ja si to nemyslím, ale bolo mi to povedané. Ale tak môže mi to byť jedno, keďže to tvrdil niekto, kto ma skoro vôbec nepozná a hneď ma dokáže takto odsúdiť. Ja by som tiež rada spoznala niekoho úprimného, slušného, nenamysleného, len je to ťažké dnes. Obzvlášť, keď nemám kde na takého natrafiť. Keď idem s kamoškami von, tak málokedy na takých natrafím. Na diskotéke som bola asi pred polrokom a nejako ma to tam nebaví, ak sa tam náhodou kamošky opijú a ja na nich mám len pozerať. Prekáža mi aj to zafajčené prostredie, preto sa snažím takým miestam vyhýbať a radšej idem do kaviarne, do knižnice, do obchodov a do prírody...

Nessie7

Inak súhlasím, tá tolerancia je mimoriadne dôležitá. Poznám vzťah, kde partnerka je veľmi netolerantná v niektorých ohľadoch. A pritom partner s ňou chce tráviť čas, všetko by jej dal čo sa len dá a ani to jej nestačí.

Nessie7

To je pravda, ale tá vzájomná príťažlivosť je už zas veľmi individuána (presne ako bolo povedané, nie je to o kráse). Ja to mám väčšinou tak, že ak na mňa niekto povahovo pôsobí milým dojmom, tak sa mi páči aj vizuálne. Naopak to však nefunguje ani náhodou.

Milý chlapec, resp. muž “pri tele“ ma určite zaujme omnoho viac ako niekto výzorovo ideálny, s nie však takou povahou. Ja som zas veľmi chudá a tiež ma mrzí, ak ma ľudia posudzujú podľa toho.

nirv

Bez sexuálnej príťažlivosti vzťah nefunguje, no pre fungovanie vzťahu je potrebné aby boli v súlade mnohé iné veci. Najmä tolerancia a spoľahlivosť, a tiež láska samozrejme...a to sú veci ktoré zistis až časom. Preto sú vzťahy take náročné

nikaroxy

Dadula56 to vystihla presne...ako som písala, že nemusí byť George Clooney, ale musí mať určité vyžarovanie.

nikaroxy

Nessie7 no podľa mňa muž sa teší, keď sa má čím pochváliť, že má priateľku, ktorá vyzerá dobre. Mňa zase veľmi vie potešiť, ked mi povie, že dnes vyzeráš výborne. Ale máš pravdu nie je to o tom. Je to o úplne iných veciach, spoločných záujmoch a rovnakých názoroch. PS: Ale keď budeme úprimný teraz chceli by sme veľa seba niekoho, kto má 180kg, zlakneme sa ho hned po prebudeni? asi nie. Takže človek ťa musí aspon trochu vždy priťahovať.