Psychicky na dne uz dva roky

Príspevok v téme: Psychicky na dne uz dva roky
lentilka2013

Mam 38 rokov a nikdy som nezazila to co teraz prezivam...Byvam v spolocnej domacnosti s rodicmi a vzdy sa nam celkom darilo. Mam dve deti . Od dna kedy sa narodilo prve dieta nastal problem hlavne financny. Uplynulo uz dva roky a stale to pretrvava. Raz som bola niekomu rucit a ten nesplacal a ani nesplaca. Na krku mam same exekucie a ine... . Myslim si ze mam ja a nasi porobene. Jeho manzelka pochadza z takej rodiny a aj z takej dediny kde porabaju tak si mylim, ze na mna uvalila kliadbu ked sa nedari im tak nech sa nedari aj nam. Prosim o radu

p.d.

My mame doma taky isty problem, ze za niekoho nieco splacame, ale nikto to nepripisuje nejakemu porobeniu. Ten clovek je jednoducho nezodpovedny, pije atd. atd. Na problem sa treba v prvom rade pozerat realne to nepopieram, ale jedno je iste, ze duchovny svet este nikto nezmeral ziadnym pristrojom.

ebi777777

ak je zablokovaná psychika, alebo nejaká čakra, teoreticky človek s vlastným úsilím, by ju mohol odblokovať

p.d.

Ale mas v jednom pravdu, vela ludi riesi to, ci sa im dari alebo nedari. Ono by trebalo odrobit asi celemu Slovensku:)))
Porobenie je o zablokovani psychiky a nie o uspechu alebo neuspechu.

p.d.

No, mam sa lepsie a to o dost, ale ja som nikdy neriesil to, ci sa mi dari alebo nedari. Ja mam vysoku skolu, uz to je garanciou niecoho. Ako asi citim kam sa bude uberat dalsia diskusia:) ALe mam to v pazi.

p.d.

V okoli Trebisova, to nie je daleko od vas. Je to fakt super super clovek. Keby ho mne niekto pred rokmi poradil, tak mu ruky nohy bozkam a to myslim smrtelne vazne.

p.d.

Ked som mal porobene, tak som mal pocit akoby moja cela aura okolo hlavy bola uplne cierna, citil som sa tak, ako keby som pred niecim utekal, odmietal som svoje stastie, citil som sa zablokovany. Po niekolkych exorcizmoch tieto pocity uplne vymizli.

p.d.

Takto, paradoxne som aj ja tvrdy realista, ale mal som tu "super" prilezitost stretnut sa vo svojom zivote s porobenim. Ak sa nieco neda zmerat, tak to neznamena, ze to neexistuje. Tiez si vsak myslim, ze treba hladat najprv realne riesenia. Mne to pride tiez sialene, ale proste to nikdy nepopriem.
To je to iste ako keby si povedala, ze vsetci veriaci ludia sa zblaznili a J.K. bol na cele vsetkych sialencov:)))