Monitor 2013

Príspevok v téme: Monitor 2013
Kaja89

Som vo veľkom strachu a depresiách . Neviem čo mám robiť , lebo veľmi chcem ísť na gymko a monitor som napisala dosť zle . :( Viem , že bol maximálne ľahký hlavne matika ale stres ma premohol ! Chcem sa opýtať či napísal niekto tak ako ja alebo horšie . Ja som mala mat. 55% a slovina 84% viem , že je to hroznéé ale sama sa trápim a bojím , že ma nevezmú :/ sklamala som všetkých vrátane seba :( Prosím napíšte mi ak ste na tom tak ako ja . Veľmi mi to pomože. Hlavne tí z Prešovského kraja , čo chcú ísť na gymko ( Gjar a Gk2 ) Budem vám vďačná za každú pomoc . :(

lobogo

nie som z presova a monitor som robil pred 5-6 rokmi, ale byt tebou tak este nehadzem flintu do zita, deti je stale menej a menej a menej sa ich tym padom hlasi aj na skoly, ja som vtedy tiez monitor pokazil, mal som tusim SJ 75% a MAT 55%, ale nam sa brali do uvahy aj koncorocne vysvedcenia 5.-9., tak pokial to stale plati a mala si dobre znamky, tak tam vidim dost realnu sancu, ze ta zoberu, predpokladam, ze to budete mat rozdelene na viac kol a budu prijmat ziakov postupne (ako u nas), tak sa neplas ak ta nahodou nezoberu hned v prvom kole, ani mne sa to nepodarilo a nakoniec som sa dostal z rezervou, drzim palce