fuziky

korny

ja pochadzam z okolia piestan,ale neviem ci sa tam vobec endokrinologia nachadza!!!vie niekdo o tom nieco??alebo o nejakej na blizsku?

anjelicek

mam tmave ochlpenie, vtedy som to skusila s opilcou a nepomohlo,zacala som chodit na laser a vydrzi to tak tri mesicae po zakroku a rastie ich menej

panika

Na niektore vysetrenia sa caka ( na vysledky ). Ale rozhodne by si mala mat aspon termin zabukovany ( na endokr. rozhodne )

korny

na endokrinologiu,gynekologiu chcem ist urcite, ale momentalne sa nachadzam v zahranici a moj pobyt doma odhadujem tak na 2tyzdne,je za taku kratku dobu mozne spravit testy a zahajit liecbu???

anjelicek

kormi u mna je to so sebavedomim podobne,urcite chlpky nevytrhavaj.s hornou perou chod urcite na laserovy zakrok,to by nebolo az tak financne narocne.ja mam taky problem,ze som bola na endokrinologii,u gynekologa,robili mi vsemozne testy a vsetko v poridaku,takze neviem preco mi mohlilen tak zacat rast chlpky.hladam tiez nejaku cestu,est enejake vysetrenie,ale neviem kam.inak ja beriem antikoncepciua ta mi to troch azmiernuje.ale co sa tyk anejakych silnejsich hormonalnych liekoch,tak som pocula ze moze sa rapidne pribrat a niekedy sa to aj zhorsit.