fuziky

korny

ahoj!!!je tu niekto,kto ma skusenosti s hormonalnou liecbou??chcela by som ju podstupit a rada by som vedela co to obnasa,ako to prebieha a ci to ma vobec nejaky vysledok!!
som na tom naozaj zle co sa tyka ochlpenia na celom tele,podla mna je to hormonalneho razu,lebo moj problem sa zacal rozvyjat uz v 3 rocniku na zakladke,co je proti zdravemu rozumu aby dieta malo ochlpenie, tam,kde to v tom veku nie je normalne!!
rada by som sla na laserovy zakrok s hornou perou,lebo vypadam naozaj strasne,ze sa nedokazem ani do zrkadla pozriet,ale na to zatial nema financie,tak hladam inu alternativu odstranenia!vosk a naplaste som zatial neskusala,lebo sa bojim, ze mi budu zarastat do koze a bude sa mi hromadit pigment,takze to bude presvitat pod kozou a budem tam, kde som aj bola(toto mi robi na oboci)!!!
rada by som uz konecne nieco podstupila,aby som na seba nepozerala s totalnym odporom a aby mi uz konecne stuplo sebavedomie,lebo ho mam na bode mrazu!!musim uznat ze ochlpenie vo vseobecnosti mi tak negativne ovplivnilo zivot co sa tyka psychickej stranky,ze mam pocit,ze sa to uz nikdy k lepsiemu neobrati!!!!!!!!::((((

anjelicek

korny treba ich nechat trochu podrast,ale netreba velmi dlhe,lenaby to lekarka videla,kde tie chlpky su aby ti dala spravne ten impulz.hlavne si ich nevytrhavaj predtym

korny

mam dotaz;ze ak chcem ist na laserovy zakrok tak si ich nesmiem odstranovat niekolko tyzdnov pred tym!!!je to pravda????

alig

ahoj ja mam tiez tento problem a chodila som ku kozmeticke kt. mi to odstranovala voskom no nebavilo ma k nej chodit kazdy mesiac pricom chlpky hned na druhy tyzden boli spat tak som skusila voskove pasiky weet na tvar a uz 3 tyzden ziadne chlpky som velmi spokojna!odporucam