Nemám štýl

Príspevok v téme: Nemám štýl
katastrofa 6

Ahojte. ani neviem ako zaČať. Dnes som bola v Bratislave a celkom ma dostalo ako sa iné baby vedia pekne obliecť. Akože ja nehovorím že chodím ako katastrofa ale chodím ta všedne. Rifle-vždy, potom nejaké tričko mikina tenisky , prípadne bunda a to je všetko. Je to celkovo taký chlapčenský štýl že si dávame tričko a rifle (nechcem to tu odsudzovať ani nič podobné) ide o to, že ja nemám žiadny štýl. Proste napríklad videla som dnes babu, ktorá bola tak pekne oblečená a hlavne zladená. Krémové rifle potom nejaké tielko alebo čo to bolo, sako, pekne zladenú kabelku a podpatky. Nevyznie to tu napísané nijako extra, ale bola proste pekná a štýlová ;). No a ide o to, že ja niežeby so nemala pekné veci, ale vždy keĎ idem do obchodu kúpim si napr, nejaké tričko, lebo sa mi páči vzor. Lenže to je zas len tričko!
Neviem či ma chápete :D proste chcem sa vedieť pekne zladiť, lenže po dlhom uvažovaní som prišla nato že ja mám takéto veci preto, lebo si kupujem také , cenovo lacnejšie (nemyslím tým z tržnice od číňana) ale kupujem v zľavách a tak. Videla som už všelikde pekné že bundička krátka imitácia kože - 30€ (po takej túžim) ale nie som z extra bohatej rodiny a preto miesto jednej takejto bundičky si kúpim 3 iné veci. Lenže to sú také tuctové a všedné. Ako sa mám vedieť pekne obliecť? Napríkald je premňa ťažké vybrať farbu nejakej veci, pretože neladím šatník do konkrétnych farieb. ešte by som ten popis rozviedla ale určite polovica ludí ani nedočítala dokonca a vy čo ste dočítali -DAKUJEM :) možno ste nepochopili ale skrátka neviem sa obliecť tak pekne žensky, a vadí mi to. Problém možno bude (vlastne určite) v tom čo si kupujem a asi mi poviete, že mám teda radšej kupovaŤ také veci aby som bola \"ženskejšia\" a nie také kako tu popisujem aké si kupujem doteraz

ebi777

pilulka :D

také krásne čierne tričko som si kúpila, ale užžž predvčerom v bershke a neviem či si bola v poslednom čase v tezenis-e, tam som si kúpila dnes takú podprsenku, takú výraznú modrú s kvietkami, vidno ju na 100 km, várzaná je, a keď si ju dám pod to čierne tričko,, ktorému padá výstrih na remeno,,,, ta to ramienko tej podprdy bude veľmi dobre vyzerať :))) dám si k tomu modré rifle plus čierne lodičky z deichmanu, ktoré som si kúpila tiež predvčerom :) eňo ňuňňo

ebi777777

ja som dnes bola v "aréne pláza"-v budapešti, najväčia plázu v pešti :))) môj druhý domov..., a som si kúpila rifle , kabelku a podrpsenku nohavičky,, juuuj
už teraz sa teším ako to všetko pokombinujem :D
normálne adrenalín...

ebi777

ale poradiť ti neviem, ako by si sa mala skombinovať, ja sa rada obliekam, to je môj život, proste to musíš cítiť v sebe...

ebi777

nirv má pravdu,
ja sa priznám, pol života trávim v nákupných centrách, a viem naspamäť celý sortiment, viem čo majú nové, viem čo je už staré,,,
a už aj v hlave si viem premietnuť v hlave, a skombinovať veci dokopy, aby sa hodili...