Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

Slecna A.

Nana, podla popisov si ta predstavujem podobne ako vyzeram ja :) Vies co...najdi si chalana, co bude tvoj, ako pises, vypuklejsi zadok zboznovat. Ako moj frajer ten moj :) Ale nezabudaj na nom makat, aby nebol mlandravy a aby si nemala celulitidu. Na to ti staci 3 krat do tyzdna robit drepy, alebo cokolvek jednoduche zamerane na tie partie :)
Myslim ale, ze sme ti tu uz vsetci dostatocne naznacili, ze spravanie tvojho chalana nie je v poriadku. Ak by sa mu aj cosi na tebe nepacilo, da sa to povedat takym tonom, ze cloveka to urcite neurazi. Ked sa ta snazi vedome urazat, v poriadku nie je on....Skutocne sa nedaj zdeptavat, niekym, kto sam so sebou absolutne nic nerobi. Ja zvycajne kritiku na postavu vezmem od ludi, ktori su sportovo aktivni a stravia s cinkami tak ako ja minimalne tu hodinku trikrat do tyzdna :) Inak nazory ludi, ktori prd robia so sebou su mi ukradnute :) Ak on nic nerobi, neber jeho nazor do uvahy. Je to potom vysloveny hulvat

Nana15555

Agness Tvoj príspevok ma zaujal ale manipulátor nie je. Len to o tom dokopaní ženy ma ako si zarazilo. Aj veru podľa toho čo som čítala más skvelého priateľa :) kiež by som to mohla ja ja povedať :( Nie je môj prvý ale čo sa týka sexu je. Nikdy nepovedal že by ma iný nechcel, skorej povedal že by som sa inému viac páčila. Ale že ma veľmi miluje a že keď ma nevidí že mi veľmi chýbam. Neviem je to ako začarovaný kruh raz dobre potom hrozne zle čo sa týka buzerácie

Agnes999

Nana podla tvojho opisu musis mat krasnu stihlu postavu. Modelky maju velkost S/XS a 32/34/36 co ty mas. Neviem aky typ postavy ty mas, niektore zeny maju velky zadok aj ked su stihle, ja som ten typ, teda ked som bola stihla, mala uplne ploche brucho, stale som mala vacsi zadok. Ale u teba sa mi to nezda, kedze mas taku malu velkost, ja som mala 38, ale som aj vyssia. Teraz mam velkost 40, ploche brucho uz nemam davno, mam silne stehna a pneumatiku na bruchu, mam vyssie BMI ako ty. A aj tak mi moj priatel casto hovori, ze som pekna a ked mu poviem ze musim schudnut, povie mi, ze mam krasnu postavu a nepotrebujem to. Poviem mu, ale ja mam speky, on mi povie, paci sa mi tvoj maly spek, mam ho rad. No nie je to krasne? Milujem ho za to. Ty si tiez zasluzis nieco lepsie. Mas lepsiu postavu jak ja a ja som za nu chvalena a ty ponizovana? Teda vlastne aj ty si za nu chvalena, vsetkymi ludmi, okrem tvojho priatela a mozno jeho mamy. Hovorim mozno, lebo to, ze ti hovoril, ze jeho mama riesila tvoju velku rit a tlste brucho este nemusi byt pravda, tvoj priatel vyzera ako manipulator a taky si vedia aj vymysliet, ze aj druhi ludia riesia tvoj nemozny vyzor len preto, aby ta mohli ponizovat a dostat tam, kam chcu. Neviem, aky mate inak vztah a ako sa inak k tebe chova, si este velmi mlada a nemas velke skusenosti, predpokladam, ze on je tvoj prvy a nemas velmi s kym porovnavat. Manipulator svoju obet dokaze tak zdeptat, ze jej totalne znizi sebavedomie, zacne jej hovorit "a kto by ta chcel, ty bud rada ze mas mna, si tak nemozna/tucna/neschopna ze by ta v zivote nikto iny nechcel". Svoju obet zdeptaju a priputaju si k sebe. Ale ty si kus krasnej baby, vsetci ti to hovoria a ver tomu, zeby ti to nehovorili keby to tak nebolo! Precitaj si tuto knihu Laska a manipulace www.martinus.sk tu na Martinuse ju maju vypredanu, ak by si ju nikde nezohnala napis mi na seba mail, ja ju mam doma, uz ju nepotrebujem, poslem ti ju. Je to o tom, ako spoznat manipulatora vo vztahu. Podla nej zistis, ci je tvoj mily manipulator alebo nie a ak by nim bol, tak vezmi nohy na plecia a neobzeraj sa spat! V tej knihe su aj pribehy zo zivota, pribehy zien ale i muzov, ktori zili s manipulatorom/manipulatorkou a ako ich oni znicili. A precitaj si aj tuto knihu: Milovala som manipulatora www.martinus.sk je to skutocny pribeh zeny. A jej vztah zacal podobne ako tvoj, jej mily jej stale kritizoval postavu, prakticky od zaciatku co spolu boli, hanbila sa pred nim vyzliect. Napriek tomu s nim ostala a ked bola tehotna, dokopal ju. A nebola to vobec jedina bitka. Nechcem ta strasit ze aj tvoj taky musi byt, ale za precitanie to urcite stoji. Nerozchadzaj sa s nim hned, zo dna na den. Ja chapem, ze po tak dlhej dobe to nie je tak jednoduche, urcite ma aj pozitivne stranky. Ale precitaj si tie knihy, zisti ci je manipulator a potom uvidis. Drzim palce nech sa spravne rozhodnes!

orol

Ak je chmuľo, musíš ho skrátka rozhodiť :-o)) P.s- normálny muž nemá čo ženu urážať, ale vážiť si ju, pochopuiť ju, ctiť si ju a milovať. A on ťa uráža, ponižuje. Je to chmuľo a recidivista.

Nana15555

A keď to chcem riešiť tak povie že čo zase riešim. Ja si nemyslím že som pribratá ako oni tvrdia. Cítim sa dobre ale bude to asi tým že stále si do mobilu sťahuje tie vymykané baby a štíhle a zadky a tak

Nana15555

Nech sa pozrie prvom rade na seba aký je Pán Dokonalý a nie aby urážal stále mňa ako vypomstím sa mu a potom bud sa uvedomí alebo pôjde do riti

Slecna A.

Akoze vy nechapete, ako moze mat niekto 34 velkost a vacsi zadok? :D Uplne normalne...nosim veci XS, nohavice S a zadok mam pekny macaty, ako vravi priatel "brazilsky"..Takze, ano, aj pri tejto velkosti je mozne mat pevny a zaokruhleny zadok, okrem toho, ze mam sirsie boky, tak zadok som si pravidelnym cvicenim takto zvacsila a paci sa mi to tak. Nie kazde dievca s velkostou 34 musi byt vychudnuta....Preto som nebola ochotna pripustit, ze zakladatelka temy ma xxx cm a xxx kil a je uplne stihla jak prutik. Ved moze byt stihla, ale ten zadocek tam byt moze. To, ze sa to nepaci jej chalanovi je jeho problem v jeho hlave....Hlavne sa nenechaj deptat a pokial si ty so sebou spokojna neries...Vlastne ries :) vymenu partnera :)

doremi

tak ked tvoju postavu riesi aj po 6rokoch, co ste spolu, aspon vies, aky pevny a stabilny je vas vztah a na com su zalozene jeho priority. Budem sa opakovat, ale toto nie je o postave, to je o ucte k cloveku, o hodnotach a vypoveda to najma o nom. Teraz je to postava a co mu bude vadit ako dalsie? Tak nech si nakresli idealnu babu v zivotnej velkosti, s idealnou postavou a mierami, dokonalu a vzdy tip-top nastajlovanu, nech si ju vystrihne a buzeruje ju namiesto teba. Mam jedneho kamarata, ten tiez skoro 6rokov chodil s priatelkou a vravel, ze ten posledny rok jej vycital napr. to, ze nechodila upravena tak ako ostatne dievcata, ze napr. neriesila to, ci je namalovana alebo tak, co mu predtym nevadilo. Kopla ho do riti a podla mna lepsie ani spravit nemohla.