Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

Maoam

myska cau (Jeannette6), ja som sa ta chcela opytat len na jeden fakt, tento typek, ktoreho teraz riesis spolu s tou zenskou, to je nejaky novy, alebo ten povodny, ktoremu si vtedy udajne dala kopacky (typek pekne tuje)

Laara

klasik..presne tak..vyznavam to iste heslo..cisty stol za kazdych okolnosti..chcem vediet vzdy pravdu..nech je i zla a mohla by sa ma dotknut, ci ublizit mi..aj tak vzdy vsetko vyplava na povrch a potom je to stokrat horsie..my si s priatelom hovorime vsetko, tak sme sa dohodli..inak by to pre nas nemalo zmysel..

Jeanette6

Slecna A pre teba bola len prva veta, ty sa tu do mna nenavazas hned, ako podaktore.. :)) Ja si myslim, ze ta dotycna moze byt rada, ze nie som typ, ktory by to povedal jej muzovi a rozbijal manzelstva, on sa to raz aj tak dozvie:) A kto vie, mozno sa mu ona pomstuje za nieco.. Moj si od nej berie papiere, nechce ju uz ani vidiet a to mi staci:)) Ta zena mi nestoji za to, aby som sa s nou rozpravala a nechala si nieco vysvetlovat, vlastne, nestoji mi za nic, lebo u mna je uboziacka:) Ponukat sa muzovi, o ktorom viem, ze ma partnerku? To robia len lahke zeny, ak je nestastna, nech sa rozvedie, to ze je nestastna ju v ziadnom pripade neospravedlnuje. Je mi luto, ze si musela prezit nieco velmi tazke.. Ja som este u psychologicky nebola. Ale raz som o tom silne uvazovala, ked som mala partnera, ktory ma nicil.. Zatial sa zo vsetkeho dokazem vyhrabat sama, aj ked je to niekedy tazke.. My s partnerom mame velmi uprimny vztah, ja mu tiez hovorim kde ma kto balil a aj on mne, hovorime si vsetko, tak preto sa ma to dotklo, ale chapem, nechcel, aby som sa pre nejaku chudinu trapila, takze je to vsetko ok:)

klasik12321

Jeanette, urob to tak ako to citis, kasli na ostatnych. Pomozes tym aj inym, ta zenska bude mat poucenie, ze jej taketo veci nemusia prejst iba tak lahko. A podla mna by mal kazdy chlap povedat svojej manzelke (priatelke) ak sa stane tercom obtazovania - takisto ako chlap by chcel vediet, ci jeho zenu niekto neobtazoval, ci zvadzal. Ja som to manzelke povedal, aj ked ma na sluzobke obtazovala kolegyna - situaciu som vyriesil na mieste, ale citil som potrebu to povedat manzelke, a aj z toho dovodou, aby sa to nahodou nedozvedela z ineho zdroja skreslene a aby medzi nami nezacala vznikat nedovera, ze si vsetko nepovieme.

Laara

Slecna A...len tou jednou smskou to vacsinou zacina :)

nechapem, co sa vsetci tak do teba pustili..osobne nemam pocit, ze by si sa tu neviem ako rozhorcovala..kazdy by reagoval podobne..mozno si to tu len niekto pokrytecky odmieta priznat alebo nikdy nebol v podobnej situacii..kazdu normalnu zenu by nasralo, keby jej chlapovi vypisovala cudzia zenska a on by to tej svojej zatajil..halooo? naco sa tu hrame? na fore je kazdy super tolerantny a nad vecou..mam pocit, ze kazdy tu ma manual ako byt dokonaly partner..ale realita je niekde inde..dievcata, vy ste na toho svojho nikdy neziarlili? nikdy ste nevybuchli? nespravili scenu? nehadali sa?

ja len tolko, ze baba tu zas take hrozne nic nepise..vy ju tu pomaly idete ukrizovat zato, ze nejaka pochybna sa im pokusa montovat do vztahu..a jej to nie je jedno..a ci uz je to myska alebo nie..kazdu jednu z vas by nieco podobne nastartovalo..:)

Slecna A.

Jeanette, neviem co z tvojho textu patri ku mne :D Asi prva veta...Nuz, ja som ta nervackou nenazvala, lebo i ja som taka, ze ked ide nieco nad moje hranice, viem byt velmi zuriva. Ale ver, ze ja som zazila daleko horsie veci ako ty....a musela som kvoli tomu chodit k terapeutovi. Lenze vdaka tomu, co som zazila som sa naucila rozlisovat kedy si mozem dovolit takto "vyskakovat" a kedy treba ticho cusat. To co sa stalo tebe by som pokojne prekusla, pretoze priatel by vsetko vyriesil a este by bol aj taky zlaty, zeby ma do toho nezatahoval, aby som nebola smutna. Moj terajsi vsak vie, ze som daleko radsej ak o vsetkom viem, ako sa to dozvediet neskor. Ale vzdy porozmyslam, ci je dany problem taky, aby som sa nim zatazovala nadmieru a riesila ho aj ja, alebo staci doverovat, ze si to drahy vyriesi sam :)
Fakt, chapem, ze si bola vytocena, ale pokial sa toto stalo raz, nemas sa coho bat. Ked sa to bude opakovat, zasiahni. Ale teraz to nema vyznam

Jeanette6

Nie moja, nepovedal mi to, lebo nechcel, aby som sa takou hlupostou trapila. Draha ovecka, co su potom zeny, ktore svojmu muzovi na ulici nadavaju, ako bolo pisane dolu? Alebo vrieskaju, biju sa, rozbijaju taniere? :)) Ty si asi tiez jedna z nich, ze moja? :) Alebo jedna z tych nudnych zienok domacich, ktorych muz si hlada vasen inde? :)

Slecna A.

Jeanette, ale aj mne sa vazne zdalo, ze si az prilis rozhorcena z toho celeho....aspon podla toho, ako si pisala. Ved sa v podstate nic nestalo. Oni si to vysvetlili medzi sebou, uz je dobre....Tak co sa chces este do toho miestat? Naco? aky to ma zmysel? On jej uz jasne povedal, ze ma vazny vztah. Pokial sa jej smsky nebudu v buducnosti opakovat, mozes si len gratulovat, ze mas super chlapa, ktory to tak rychlo a pohotovo vyriesil. A nie tu este viest zabomysie vojny proti zene, ktora je zjavne velmi nestastna vo svojom manzesltve, ze sa chyta kazdej slamky...
Je fakt pravda, co ti tu pisu viaceri, ze pridu vo vztahu aj horsie veci, ako jedna smska. A chapem aj jeho, ze ti to nechcel povedat, asi zrejme vedel, ze budes takto vyvadzat....

0vecka

2 Jeanette6 to ze si histerka je nadslnko jasnejsie podla toho co pises... akoze nechapem ze si shopna to este popierat :)

Jeanette6

V prvom rade by som sa chcela poďakovať vám, ktoré ste mi dobre poradili. Ostatné mi neostáva inak, len odignorovať. Súdite ma a pritom nepoznáte. Môj priateľ ma chápe, dokonca povedal, že by reagoval rovnako emotívne. On i ja sme temperamentné povahy, no a čo? To neznamená, že po sebe hádžeme veci a bijeme sa? Je mi ľúto vás žien, ktoré pôsobíte, akoby ste žiadne city ani nemali. Váš muž/partner sa s vami musí pekne nudiť a nudu muži nemajú radi, tak si dajte pozor. Hysterky ste tu tie, čo sa oháňate ako s chladom by ste to riešili vy, ale poviem vám jedno, prestaňte sa pretvarovať, každý kto MILUJE by reagoval rovnako ak nie aj horšie! Niektorí by si dali námahu oznámiť to jej mužovi alebo ísť za ňou osobne.

Áno, som myška, čo sem kedysi hlúpa písala, lebo bola naivná. A? Niekto nemá dôvernú kamošku a rodičov, niekto píše na fórum keď potrebuje radu. Tak ma odsúďte, klasika:) Človek chce zostať v anonymite, aby ho neposudzovali podľa toho, čo bolo. Nuž.. Ďakujem tým ktorí sa ma tu zastali a vystihli príspevkom duševný stav ľudí v tomto štáte. Ak ja som hysterka, tak vy sem chodíte liečiť komplexy:)))