Lezia na krcku maternice

Príspevok v téme: Lezia na krcku maternice
kikus25

dobry vecer......chcela by som sa opytat,ci nema niekto z vas nejaku skusenost s leziou na krcku maternice..? pred polrokom mi lekarka povedala,ze sa jej to nepaci,no ster a vyter bol negativny....teraz som bola zase na kontrolny ster a vyter po pol roku.....vysledky este niesu,ale lekarka ma aj tak chce poslat na zakrok...nevie mi niekto poradit..?

lilyianka

ja mam leziu uz skoro desat rokov a nic .. tym myslim, ze som na ziadnom zakroku nebola, aj ked teraz som pred tyzdnom bola u lekara a itez mi povedal, ze ak by mi to malo "vadit" tak zakrok urobi .. uvidim ake budem mat vysledky, chodim raz za polrok na kontrolu a tentoraz mi robil aj testy na hpv

RNG

Lezie na krcku maternice su obvykle sposobene alebo roznymi mikrobami, alebo specificky niektorymi virusami typu HPV. Preto kazdemu radim si zvysovat viralnu imunitu, pripadne aj imunity vseobecne, kde znacna cast je z probiotickej crevnej flory, ktory si treba z casu na cas nasadzat a podporovat jedenim aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin denne cely zivot.
Viac najdete cez Google.sk pod rng, imunita, herpes a podobne