Masturbácia

Príspevok v téme: Masturbácia
Natka484

Ahoj, mohli by ste mi poradiť ohľadom takej chúlostivej témy. Ja viem, že som ešte príliš malá na masturbáciu, mám len 13, ale v lete idem k moru a krámy mi vychádzajú presne na ten týždeň. Chcela by som použiť tampón, ale nejako nejde. Kamoška mi poradila, aby som raz skúsila masturbovať...nebolí to? A ako mám začať? Ďakujem za rady

qwertyuiokjh

Ahoj, veľa psychológov tvrdí že ľudia začínaju masturbovať od 8 rokov. No nie tak vášnivo ako ty starší. Nato aby si vedela dať tampón do svojho tela masturbáciu nepotrebuješ. Musíš sa len uvoľniť a nájsť si dobrú polohu aby si to tam vedela dať. (strkaj si ho jedným palcom inač to samozrejme bolí :D) poradím: Kúp si tie najužšie tampóny aké sú. Na sk sa mi zdá že su kotex najužšie alebo si kúp zo silikonovým povrchom (OB silk touch) tie ti pôjdu ľahšie lebo maju klzavý silikón na povrchu takže to je komfortnejšie. Nedavaj si tampón keď si ešte krámy nedostala alebo ich nemáš aspoň stredne silné lebo inač si z vnútra suchá a bolí to keď si ho dávaš. ale najdôležitejšie je sa uvoľniť. :) (ked som si chcela dať ja prvý krát tampón tak som si predstavovala niečo relaxačné :D GOOD LUCK :)