Čo si mam mysliet...

Príspevok v téme: Čo si mam mysliet...
takajedna

s priatelom sme sa zase dali dokopy...ked sme sa dali 2x dokopy, tak mi povedal, aby som neziarlila ked bude chciet ist von s nejakou kamoskou a ja som povedala, ze fajn sak nech si ide...tak dnes isiel von s kamoskou a uz predtym mi bolo povedane od inej kamosky, ze volakedy davno ju chcel len ona ho stale odmietala, no a to mi vrta v hlave, ze odrazu ona s nim uz von ist chce...povedal mi sice, ze by ma nikdy nepodviedol a viem, ze on ani neni s tych a povedal mi aj, ze keby nechcel tak somnou 2x nie je...mam ziarlit na tu jeho kamosku alebo nie??? ja nemam problem s tym, ze pojde von s kamoskou a neviem s kym ide len o to, ze prave s tou,kt. davno chcel...nedala som mu najavo, ze ma to hneva lebo viem, ze by mi to vycital a zase by som bola ja zla...co by ste robili vy???a zas mohla by som mu urobit to iste, ist s kamosom von,ale na co mam takto "bojovat" a potom sa s nim natahovat...dnes vecer mame ist aj von s kamoskou a jej priatelom a volal mi,ze ak by nestihal, ze pride za nami...ach, tak chcem vediet vase nazory na tuto situaciu

Slecna A.

Hmm...no, vozit sa s kamaratom v aute a kecat...Neviem no, toto by napriklad moj chlap uz nerobil. Chodi vonku s kamoskou, ale zvycajne netuzi ist s nou sam, ani co by ona neviem ako naliehala....vzdy vezme bud mna, alebo dakeho dalsieho kamosa. A nikdy by sa s nou nesiel sam vozit na aute.
Nuz, nerob teraz dake unahlene zavery, ja ti len pisem, ako to funguje u nas. Chod s nimi najblizsie von aj ty a uvidis ako sa budu k sebe spravat. Aj keby tam bolo neviem co a neviem ako by sa snazili to zakryt, videla by si, ak medzi nimi nieco je...

takajedna

no takze dopadlo to tak, ze ked prisiel, tak mi hned dal pusu a ja som sa ho hned opytala ako bolo a on ze dobre...a pytala som sa kde boli a ze boli na kave a potom sa v aute vozili a rozpravali s coho mam najvacsie obavy :-/ a povedala som mu, ze nech sa mi necuduje, ze ziarlim lebo viem, ze ju v minulosti chcel...povedal mi, ze ked sme neboli spolu tie 2 mesiace, tak s nou tiez chodil obcas von a povedal, ze keby chcel ju, tak nie je zase somnou, co je pravda no...okrem toho ona ma nejakych 17-18rokov on ma 21...a ano opytala som sa ho ci nabuduce mozem ist s nimi von a povedal,ze kludne, ale povedal, ze je zvedavy ako sa budem spravat lebo s tejto stranky ma este nepozna co mi prislo dost divne ked to povedal...potom ked sme boli vonku sa ku mne velmi pekne spraval...a k tomu nasmu rozchodu nebolo to kvoli niecomu takemuto,ale proste len kvoli hadke a ukoncila som to vtedy ja...len neviem co si mam teraz mysliet, som s toho nervozna

Iveta Michael

Ja neviem ale mne sa ani trochu nepáči tvoj postoj ...

...totiž,ja by som mu celkom otvorene a bez okolkov povedala že som sa dozvedela od inej kamošky to že ju v minulosti chcel...a preto sa ťa teraz zmocnili obavy a žiarlivosť na ktorú máš aj právo..

...a neviem ako ty ale ja by som hneď vedela ako to s nimi je,proste by ti musel zodpovedať a to buď:

1.) áno,ale nemusíš sa báť z mojej strany nič nehrozí

2.) alebo by začal kľučkovať a ver tomu že mňa by neoklamal,ale neznášam keď niekto po niekom chce aby potláčal svoju prirodzenosť a ty potom cítiš napätie a nepokoj-toto nie je dobré,držím palce..daj vedieť ako to pokračuje..

***Wellia***

Priatelstvo medzi muzom a zenou je cisty blud, napriklad mna o opaku nikto nepresvedci... A presne ako tu uz niekto predo mnou pisal, muzi maju ine myslenie to je prva vec a druha vec ktoru tiez niekto napisal - no kto by odpovedal na otazku "podviedol by si ma milacik" ÁNO ?!
Ja by som mu neverila a jednoznacne by som si na to ich "kamaratstvo" posvietila a davala pozor.

Slecna A.

a ja zas suhlasim s tym, ze medzi zenou a muzom moze byt obycajne priatelstvo. Mam minimalne troch velmi dobrych kamaratov a nikdy medzi nami nic nebolo. Ano, su len traja, ale ja som za nich velmi vdacna....Ziadne iskrenie, ani pritazlivost. Toto sme si uz davno vydiskutovali. Nepritahujeme sa. Tak ako ja nie som ich typ, ani oni zrovna nespadaju do mojho "rebricka" :) Ale su to uzasny kamarati, ktorych poznam od zakladnej skoly. Ked idem s niektorym von, nemam problem vziat aj priatela, lebo postupne sa stavaju aj jeho priatelmi. Ono to povestne priatelstvo medzi muzom a zenou existuje......

Agnes999

No ja suhlasim s tymi, co tvrdia, ze priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje. Resp. moze existovat, ale je dost zriedkave. Myslim fakt take kamaratstvo, kde jeden druheho ani nepritahuju, ani od seba nic nechcu. Vacsinou muzi s tym maju problem. Mam z vlastnej skusenosti, ak som sa kamosila s muzom, bud to bol niekto z rodiny, alebo som sa kamosila s celym parom. So samotnym muzom sa to nedalo, lebo vzdy chcel nieco viac, bud sex alebo vztah. Pamatam si len jednu vynimku co som zazila. Bolo mi to luto, ini tvrdia, jak sa kamosia aj s inymi pohlaviami. Ale so mnou sa nikto bez sexu kamosit nechcel. Okrem toho jedneho + tych par chlapov, co poznam cely par a kamosim sa s nimi oboma.

p.d.

Ona ziarlit nema, ale on jej na to dava dovod. Ziarlivost je silna emocia. Normalny vztah dokaze ustat aj stredne silnu ziarlivost. Normalna ziarlivost je podla mna prejavom zaujmu o toho druheho. Ak niekto ziarli pre kazdu hlupost, tak je to asi na liecenie a taky clovek by nemal zakladat vztahy, aby terorizoval toho druheho.
Podla mna si ten chalan dovoluje dost a ty to mas akoze zbastit?

TinaM

ja len nerozumiem otazkam typu:bol by si schopny ma podviest? :D ved kto by uz odpovedal, ano laska, bol by som toho schopny?
Na tvojom mieste by som mala zaujem ist von s nimi. Ak ta bez problemov "zoberie" von, tak nie je o com. Ked bude vymyslat, tak potom by som zacala mat vazne pochybnosti.

Slecna A.

ja nepisem o dovode rozchodu, ale reagujem na koment pod sebou, ze by mala ziarlit. O tom, ze si to pokaslala pisem vseobecne, nie, ze to bolo kvoli ziarlivosti. Aj ked si myslim, ze to bolo zcasti preto, ale to nech nam uz ozrejmi TakaJedna :)