Krvná skupina

anka 89

ja som si myslela ze mam cely zivot A krvnu skupinu lebo rodicia taku mali a ked som bola tehotna ze 0 STARSIA DCERA MA o krvnu skupinu a mladsia ze B manzelova rodina ma cela krvnu skupinu viem ze dcera je moja a manzelova a zamenit ju ani snad nemohli ved som tam rodila vtedy sama ale vzdy sa smejeme ze ked vysla hlavicka tak mi povedala lekarka ze aky pekny chlapcek a ked som potlacila dalej ze dievcatko ale o tej krvnej skupine to myslim fakt vazne bolo mi to aj trapne sa lekarky detskej pytat ci je to mozne s tymi krvnymi skupinami len si robili v praci z toho srandu a ze to nemoze byt ale cloveka niekedy napadnu veci ako je to mozne vobec ale lekarka mi povedala ze to moze byt hadam tomu rozumie inac by to bola zahada

Kvety zla

ach ja som myslela ze sa len tak teoreticky pytas. inac velmi vzacne by sa mohla objavit mutacia, kde sa ty alebo manzel prejavuje ako krvna skupina O ale v skutocnosti mate B (musim si nastudovat skripta). len krvna skupina nie je dostacujuca na potvrdenie/vyvratenie toho, ci je dieta vase - na to treba DNA testy :)

anka89

som si ista na 100 percent ze manzel je otec dietata a povedala mi lekarka ze to moze byt chcela som len pocut iny nazor to by som vysudila vela penazi za vymenu dietata v nemocnici

Kvety zla

na internete sa da zakupit test a podla neho sa da lahko zistit krvna skupina - ak by ste chceli s otcom zistit jeho krvnu skupinu naisto :) a spravne usudzujes ze 0 mat nemoze.

creator

Tiež mi to z toho vyplýva. Mama má rovnakú a sestra podľa rovnakej správy tiež. Otec tvrdí, že asi má 0, ale "nie je si istý". Podľa učiva na genetike my vyplýva, že musí mať A, B alebo tiež AB, no v žiadnom prípade nemôže mať nulu. Bohužiaľ jeho krvnú skupinu nedokážem zistiť naisto a tak mi len zostáva dôverovať tejto správe. Vďaka za odpoveď!