MUDr. Vladimír Zachar (plastický chirurg) - výsledky jeho práce... Spokojnosť?

7mata7

Neodporúčam ani najvväčšiemu nepriateľovi. Robil mi lifting tváre, po operácii ústa nakrivo. Po roku mi robil opravu a po tejto oprave ma zbavil mojej identity.Teraz ľutujem tú chvíľu, že som sa mu zverila do rúk.Trpím psychickou traumou a to vďaka len jeho šlendriánskej robote.

Vivien12345

Helcid, a co ti operoval Cerven. Mozem sa spytat, kto v zahranici ta nasledne operoval a dal dokopy? Mne uvedeny lekar robil nos, som strasne nespokojna. Najhorsie rozhodnutie mojho zivota:-(

helcid

17.000 EURO TO JE SUMA KTORU SOM MUSEL ZAPLATIT JA VSETKYM 4 SUDOM NA KTORYCH SOM VLASTNE NIKDY ANI OKREM OK.SUDU BB ANI NEBOL.ZA CELE OBDOBIE SUD SPORU MI NEBOLO UMOZNENE POVEDAT ANI TRI VETY""!!!ZVUKOVU NAHRAVKU KTORU SOM MAL AKO MA ZVADZAL A VEDOME KLAMAL CERVEN ANI NECHCELI VYPOCUT.HNUS V PRIAMOM PRENOSE.ZNENAVIDEL SOM VLASTNY STAT.SPINSTVO A CHRAPUNSTVO AKE NEMA PARU.PRETO ESTE RAZ,....BACHA NA UDAJNEHO"""MUDR"???,.CERVENA"!!!CHRAPUN AKEMU NIET PARU""!!!

helcid

UVADZAL SOM SKRATKA ZE AK NEBODAJ MATE SNAHU DAT DOTICNEHO PLAST.CHIRURGA NA SUD NEMATE SEBAMENSIU SANCU SPOR VYHRAT!!!MOHOL BY SOM VDAKA VLASTNYM SKUSENOSTIAM PISAT OTOMTO SPINSTE ALA SK.DO RANA.MAL BY SOM URCITE CO""!!!MOJA PREDOSLA VIZIA AKO AJ TREBARS VASA NA UDAJNY PRAVNY STAT A NA UDAJNY SPRAVODLIVI SUD JE OZAJ LEN A LEN VIZIOU!!!POVEDANE NATVRDO A OTVORENE,TEN CHRAPUN CERVEN MA TOTALNE ZHIZDIL A ESTE NA MOJOM NESTASTI ZAROBIL NIELEN OK SUD BB.KDE SPOR PREBIEHAL ALE ESTE AJ SUDY NA KTOROM SOM NEBOL ANI PRIZVANY.KRAJ.SUD.BB,...OKR.SUD.BRATISLAVA.KRAJ,SUD BRATISLAVA.SUD.LEKAR V OBLASTI PLAST.CHIRURGIE ANI NEXISTUJE.JEDNODUCHO JEDEN POTKAN NA DRUHEHO POTKANA JAMU KOPAT NEBUDE!SOKUJUCE ALE PRAVDIVE.VAS SPOR DOSTANE DO RUK FORENZNA SPRAVA KTORA MA NA STAROSTI VRAZDY.HMMMM.TAM SA VAM SICE HNED OSPRAVEDLNIA ZE NEMAJU ANI SAJNU Z OBLASTI PLAST.CHIRURGIE A ZE SI MUSIA PRIZVAT PLAST.CHIRURGA KTORY JE Z FACHU A 4 KM OD SIDLA ABULANCIE MUDR.CERVENA,ALE MOZTE SI BYT TAKMER ISTY ZE NEMATE SEBAMENSJU SANCU NA OBJEKTIVNY POSUDOK A SPRAVU PRE SUD.

helcid

REAGOVAT KONKRETNE NA MUDR.ZACHARA NEBUDEM NAKOLKO HO NASTASTIE OSOBNE NEPOZNAM.PODLA PRISPEVKOV VSAK USUDZUJEM ZE JE PODOBNY TYP PLAST.CHIRURGA AKO MUDR.CERVEN Z B.B.ZA SVOJ ZIVOT SOM STRETOL XXXX CHRAPUNOV ALE NA TOHTO NEMA ZIADEN Z TEJTO BRANZE.LUDIA BACHA A VELKY POZOR PRAVE NA CERVENA!!!TITUL PRED JEHO MENO RADSEJ DRUHY KRAT ANI NEUVADZAM NAKOLKO BY SOM SIEL PROTI VLASTNEMU PRESVEDCENIU CO JE ZAC.TO CO SPRAVIL MNE NEPRAJEM ANI NAJ,..NAJ,.NEPRIATELOVI.SKRATKA CHRAPUN PAR EXCELANC.ZAVADZA,KLAME UZ PRI PRVEJ VSTUPNEJ KONZULTACII.KED DOCIELI VAS PODPIS POD OP.ZAKROK KTORY VAM NA DANY PROBLEM SAM URCI MA VYHRANE.PO TOTALNE ZBABRANEJ A SFUSOVANEJ OPERACII SA VAM BUDE ZATAJOVAT A MOBIL SKLADAT.ZDRAV.SESTRA JEHO VYCVICENA OPICKA BUDE NA JEHO SPINSTVO A AROGANCIU LEN JEHO VERNYM ZRKADLOM A CHRAKTEROVOU KOPIOU BEZ LUDSKOSTI.PRE SVOJU NESKONALU CHAMTIVOST ZA PENIAZMI DOKAZE ZAVADZAT,VEDOME KLAMAT A DOSTAT VAS DOSLOVA NA KOLENA.!!NIK Z JEHO BRANZE PO VZHLIADNUTI CO SOMNOU DOROBIL NECHCEL PONOM ESTE CO TO ZACHRANIT.NEBYT ZAHRANICNEHO PLAST.CHIRURGA CHCEL SOM SI SIAHNUT NA ZIVOT.DAL SOM CERVENA NA SUD.VDAKA TOMU ZE NA SK.NEXISTUJE VLASTNE ANI POSUDKOVY SUDNY LEKAR Z OBLASTI PLAST.CHIRURGIE ZASTUPOVAL HO JEHO KOLEGA A PRIATEL Z BRANZE.JEHO DALSI DOVORNY PES ADOVOKAT PATAJ HO VYSEKAL VDAKA INTRIGAM AKE NEVIDIET ANI V TV Z PROBLEMU KTORY BOL V OCIACH NEZAINTERESOVANEJ,A OBJEKTIVNEJ OSOBY JASNYM DOKAZOM MOJEJ PRAVDY.

Aňa z TT

V Bratislave mi operoval asymetrické prsníky formou rozdielnych veľkostí implantátov.
Operáciu som pred tým konzultovala s 3 plastickými chirurgami.Pri konzultácii s ním mi
objasnil veci, ktoré som predtým nepočula a ktoré ma dosť šokovali až som rozmýšľala
že nepôjdem na operáciu.Chvalabohu operácia dopadla dobre.8 mesiacov po operácii
mám prsníky skoro symetrické,a som veľmi rada,že som operáciu absolvovala.
Niekedy bolo dosť komplikované sa s ním spojiť, má veĺa pacientov, ale vždy sa mi po sms
ešte ten deň ozval a riešili sme niektoré drobnosti, ktoré vyplývali skôr z môjho strachu.
Pokiaľ si budete vyberať chirurga,vyberajte si asi niekoho kto má skúsenosti.
Môj operatér ich má.
Aňa

Alica z BA

moju sestru operoval v Nemecku.Samozrejme ona si ho pred operáciou preklepla.
Nie je zvykom,aby chirurg zo Slovenska mal nemeckú licenciu, pokiaľ tam nepôsobí.
on nemeckú licenciu má. Operácia dopadla vynikajúco,sestra je veľmi spokojná.
Ja som si u neho nechala na Slovensku operovať nos.Noštek mám po operácii krásny,
len žiaľ špička je menej citlivá/po roku/.Ale s tým musím počítať,na to som bola pred
operáciou upozornená.