Penis a spodné prádlo

Príspevok v téme: Penis a spodné prádlo
carlisssimo7

Caute...mam taky zvlastny problem s penisom.Cokolvek si obleciem,myslim tym akekolvek spodne pradlo,necitim sa v nom pohodlne...prilis volne alebo prilis tesne,taha alebo svrbi...,bol som zvyknuty nosit tesnejsie slipy,pretoze som taky aktivnejsi typ,ale teraz sa do vsetkeho premaham,skusam som aj volne boxerky a tiez to nie je ono...najhorsie je,ze ked idem po vonku,tak mi kazdy pozera do rozkroku ci mam na sebe daco tesnejsie alebo volnejsie...ma to strasne otravuje...neviem ci skusam daco zle,lebo som pomenil aj velkosti,ale sposobuje mi to ze sa hanbim za svoj penis lebo mi vkuse vo vsetkom vytrca...mam trochu vacsie brucho..neviem ci to moze suvisiet aj s tym...mali ste niekto podobny problem?Ako ste ot riesili?Vopred dakujem.

Kvety zla

nenosis jednoducho malu velkost nohavic? to ze sa do niecoho vtrepes este neznamena ze to je tvoja velkost - a sam si povedal ze mas vacsie brucho. ked mas nohavice tesne tak je absolutne jedno ake spodne pradlo pod tym mas.

carlisssimo7

mam 25 ak ti to pomoze...asi skusim urologa len neviem jak mu to poviem bo vzdy ked sa s tym mam niekomu zdoverit sa citim jak debil

carlisssimo7

ale ja netvrdim ze som nadmerne obdareny,ani ze ho nemam...proste akekolvek spodne pradlo mi robi v rozkroku dost gucu a blbo to vyzera......vidim na tvarach okoloiducich ked napr. beham po vonku.ked dam daco tesne tak to zmyka gule...a ked dam daco volne tak to cele svrbi....a vyzeram na sustavnu erekciu...

Poradim

Normalne si ho priviaz k niektorej nohe najlepsie stuzkou do vlasov, na dvoch miestach - pri koreni a tesne pod zaludom, aby ta to nerezalo a mas to vyriesene.

Joo

nechapem ta .... ten hore ti dal do vienka nieco naviac a ty namiesto toho, aby si tuto prednost respektoval (nepisem vyuzival ci priam zneuzival !) ,takze namiesto toho tu riesis ,ze ti je az moc vidiet ...... asi vam muzom je tazke porozumiet :-/
.... ked je na co pozerat ,tak pozerame co uz .... ;)

carlisssimo7

vies mne by postacilo keby sa mozem prejst po vonku pohodlne bez toho aby som musel nieco skryvat alebo aby ma niekto ocumoval...nie som ziaden exibicionista ani sexualne naruzivy co by potreboval kazdeho presviedcat o velkosti svojho prirodzenia