Nezamestnanosť, frustrácia, nuda atď..!

Príspevok v téme: Nezamestnanosť, frustrácia, nuda atď..!
ariadnaSK

Som už od januára nezamestnaná a už mi to ide na nervy, strašne sa doma nudím. Tu na dedine nemám čo robiť, vstanem o 10tej potom sa len motkám a nudím sa, alebo som na nete ale aj tam je nuda, kamarátov tu už veľa nemám lebo bývajú inde alebo študujú v bratislave. Mám 21rokov, robotu si neviem nájsť a už sa mi ráno nechce ani vstať cítim sa taká úplne nepotrebná a znudená. Mama ma núti isť robiť opatrovateľku ale mne sa to hnusí taký starý už umierajuci ľudia ktorý zapáchaju a deti neznášam. Na robotu v anglicku v sklade nemám keš na štart a letenku, ale aj to je otrokárcenie lebo z toho platit najom a agenturu atd. och :/ lebo Tu na juznom slovensku (VEľKý KRTíš) si robotu nemam kde najsť, do Blavy nemám na podnajom aby som si tam šla hľadať robotu a mám len strednu a nemám prax, na vysokú nie su peniaze a ani nemám "hlavu" na nejaký dobrý odbor ktorý by mi zaručil uplatnenie, lebo som chcela isť na niečo s dejinami umenia ale to je k ničomu :/,známa čo to mala aj tak robí len v bille dva roky. . Proste nudím sa a zabíjam život a niekedy mam uz deň že k večeru sa vyplačem a je mi tak blbo že si želam aj zomrieť lebo nemam vobec nič v živote, ani priateľa ani robotu, ani karieru, ani cestovať nemôžem ani krásou výraznou neoplývam, kamarátov strácam , nedarí sa mi schudnuť, v ničom nevynikám,nemám ani nejaké hobby špecialne, vodičák som neurobila, proste totálny luzer na celej čiare, zbytočný človek . taký život uplne zbytočný, proste kebyže zdochnem nič tým svet nestratí. Ja som ateista a neznáčam tie kecy že Boh nám pomože a podobné sračky a že každý sme si rovný a že na peniazoch nezáleži, to su všetko také kecy, NIEKTO sa narodí pekný bohatý zdravý a niekto to má na hovno celý život. Mna už nebavy ani malovat sa a pekne obliect ako kedysi chodím ako socka a nemám ani začo nakupiť, naši fotrovci maju len trošku nad minimálny plat. e a ide mi to na nervy neviem čo mám robiť stouto situáciou v slepej uličcke sa cítim byť, čo robíte vy čo nemáte prácu? alebo ste sa už nato proste vysrali a nechali to tak, lebo jedine TO, JA BY SOM Už od zufalstva zobrala aj hocičo a 300 mizerných šupiek keby tu bolo ale ani predavacku nehladaju. Totálne zufalstvo a hlavne tá nuda cez deň vstanem najem sa, telka, vonku sa prejsť a potom nudááá... Vybavila som si aspon absolventsku nech mám par šupier 190euro cca aspon na leto z toho človek veľa nevyžije.. NO PROSTE CO BY STE PORADILI ALEBO JA UZ NEVIEM ...

&

Podobne je natom aj moja švagriná už 3 roky nemá prácu a máva depky a stále hovorí len o nezmysle života života a nespravodlivosť a samovražde

james bond

no ano niekto sa dobre narodi a ma fajn zivot, a co teraz, cim skor sa niekam vyber ked v krtisi nemate robotu, dlhsie ako pol roka doma neostavaj, lebo zlenivies a bude to horsie a horsie