Kopačky.. padam nadne

Príspevok v téme: Kopačky.. padam nadne
alexxxinko

Ahojte. Asi už podľa názvu temi viete o čo asi ide. Mám 18 rokov a našiel som si jednu priateľku do ktorej som sa zamiloval ako do žiadnej inej. Boli sme spolu 1,5 mesiaca. Veľmi som sa donej zalubil ona bola pre mňa tá prava. Nikdy som takú lásku ku nikomu necítil. Este včera sme boli spolu lubili sa atď čo patry k vstahu. A dneška som na malinovke prijde mi telefonát z cudzieho čísla a bola to ona. Pitalasa ma že ako mám tá ja že dobre a tak a spital som sa jej čo roby a ona mi zabije že sa prechádza s novým frajerom a že je koniec. Ja som tomu nechcel veriť. Zložil som telefón a napísal na jej číslo že ak to je vazne pravda nech mi z toho čísla napíše že áno. Ja som dúfam že to len niekto si roby srandu a zrazu mi prišla správa že je to pravda. A teraz som z toho mimo z dňa na deň má nechá predruheho. Bol to krásni vzťah vôbec som to nečakal. Teraz sa trápim pozerám si jej fotky smutim a ide má poraziť. Osoba ktoru som nesmierne miloval má len tak nechala. Nikoho som nikdi tak nemiloval. Mám chuť sa pre ňu aj zabiť. Ale na to nemam odvahu. Vzala mi všetko vzala mi moje sni vzala mi život. Poraďte ako sa mám prestať trápiť. Ja nevladzem. Najradsej by som zaspal a viac sa nezobudil:(:\\\'(

lilyianka

ale prosím ťa, lások ešte v živote zažiješ, veď si ešte mladý a tá pravá sa nájde .. tak boli ste spolu len krátko, jeden a pol mesiaca je málo, tak snáď sa z toho čoskoro dostaneš .. všetko čo ti ju pripomína vyhoď, vymaž jej číslo a pod .....