Pripada vam to normalne?

Príspevok v téme: Pripada vam to normalne?
MikiWil

mam 23 rokov. zijem len s mamou. brat a sestra maju uz vlastne rodiny. mama teraz isla na tyzden ku sestre varovat deti a tak som ostal sam doma. Kazdy den mi vola, ze ci som sa najedol, ci som obedoval, co na ranajky, co na veceru, ze co som si kupil apod. stale mi vravi, ze v mrazaku mam jedlo, ze si ho mam vytiahnut. a dnes mi volala ze ci som si vytiahol to jedlo a co som ranajkoval. Toto su jej kazdodenne telefonaty ohladom toho co som jedol. Pride vam toto akoze normalne? nepoviem keby mam 10-15 rokov, ale preboha mam 23 a dokazem sa o seba postarat. dokazem si nakupit, navarit. Jasne ze ked je mama doma, tak vari ona, aj mi nalozi, ale ked nie je doma tak sa dokazem o seba postarat. A zakazdym ked mi vola ohladom takychto blbosti sa len s nou pohadam. Aj ked som pocas semestra na private, tak kazdy den mi vola na skype a pyta sa, co som ranajkoval, obedoval apod. Pyta sa ma co budem vecerat atd. Raz si jedna kamaratka robila srandu, ze ci sa ma nepyta aj aku som mal stolicu. Proste toto mi pride uplne nahlavu sa pytat taketo veci, kazdy den a este k tomu minat si aj kredit na take hovadiny. Myslite si ze je to normalne, prekazalo by vam to?

Iba Katka

To isté má aj priateľ :D Bude mať 24 rokov a akonáhle idú rodičia na dovolenku tak jeho mama navarí ako pre celú armádu a ne a ne to dojesť. Keď si u nich chceme navariť čosi vlastné ( napríklad dostaneme chuť na čínu) a je doma, tak frfle, že varíme, keď je navarené a treba to pojesť. Tešíme sa, že keď idú preč, že si môžme ukuchtiť to, čo nás napadne, na čo dostaneme chuť, ale nakoniec nemôžme, lebo je plná chladnička. V zime sa šli lyžovať a kúpili 4 bochníky chleba + 1 sendvičový čo ostal zo silvestra. Zjesť sa nám podarilo len jeden, ostatné chytili pleseň.

Proste si jej najmladší synáčik, ona ťa stále bude vidieť ako svoje malé deculo :)