Manžel riesi problemy s kamaratkou

Príspevok v téme: Manžel riesi problemy s kamaratkou
malifasa

Ahojte, potrebovala by som od vas radu, lebo uz som zufala... manzelovi som pred tyzdnou zistila, ze si pise so svojou kolegynou...pisu si na facebooku, sms, stretavaju na v praci na obede, trva to cca 2 mesiace... Zdovodnil mi to, ze jednoducho mali sme hadave obdobie a potreboval butlavu vrbu... Nikto sa svojou ucte na facebooku nic nevymazaval, teraz mal vsetky spravy vymazane, vytvorene filtre, aby som nevidela, ze sa stali priatelia, vsetko tip top skryte.. Nezvykla som ho kontrolovat, mozno fakt raz za rok.... teraz som vsak mala podozrenie, ze sa nieco deje, tak som pozrela a napriek opatreniam kt. mal, som zistila, co som hore popisala.... CCa 5 rokov dozadu, este ked sme neboli manzelia sme podobny problem prekonali- rozisli sme sa a o 4 mesiace sme sa dali dokopy... Verila som, ze toto sa nikdy viac opakovat uz nebude... zial mylila som sa.... Aktualne nie sme ani rok manzelia, ja mu vsak toto nemozem odpustit, jednoducho mu neverim a akokolvek chcem, neviem to.... rozpravali sme sa o tom, jeho argument je stale, ze ano spravil chybu, ale ona je kamaratka.... nie je ochotny si ju vymazat z facebooku, vymazat si jej cislo, pretoze hovori mi, ze ona je kamaratka, a preco by si ju mal mazat.... vraj aj jeho kamos mu povedal, ze chape ma, ale ja by som to tiez mohla pochopit.. tak potreboval butlavu vrbu... moj problem je, ja mu proste neverim, absolutne... uz raz som si toto prezila, tiez som mala tusenie, a stou babou si po nasom rozchode zacal, a teraz sa historia opakuje... Vraj si uvedomoval, ze robi zle, ale nic s tym nespravil.... Ked som mu toto zistila, kocku som mu vymazala z face, on si ju pridal naspat.....NEVIEM CO MAM ROBIT, JA MU NEVERIM, SNAZIM SA, ZE TO SKUSIM, ALE PROSTE NEMOZEM...on mi tvrdi, ze mna ma rad, ale proste mne hlavou vrta len to jedno dokola, co robi, s kym si pisal a rozne podobne myslienky a preco je taky problem sa prestat kontaktovat osobu ktoru pozna 2 mesiace ked mna to zranuje.... Na moj navrh, nech ideme od seba- toto razatne odmieta, ze sme manzelia... A teraz sa pytam, som ja ta blba ked to s nim nedokazem tahat dalej? On mal moju plnu doveru, ale tymto co spravil ju uplne stratil.... neviem co mam robit....

malifasa

AHOJTE, tak mam novinky... s manzelom som mala debatu, prosim pekne, vycita mi, ze cely zivot robi to co ja chcem, a ze to aby si ju vymazal, atd. to je moja predstava, nie jeho.. prosim pekne, mam ho to nechat vyriesit po svojom. na jednej strane rozprava, ze nema problem si ju vyhodit, nadruhej ze preco by to mal robit... kokos, som z neho na nervy... sam mi priznal, ze by sa mu to nepacilo, naopak na druhej strane, ked to chcem od neho, nech si ju vymaze, neurobi to, a povedal, ze je to asi z jesitnosti- ze jednoducho je to z dovodu, ze sme sa hadali kvoli inych veciam pred tym, a teraz jedine riesime toto... tak som mu navrhla, ze ok, skusime tu jeho predstavu- ja mu nic nebudem hovorit, nech si ju necha, budeme teda vsetko robit ako si on zela, nech je to teda raz v zivote, podla neho, ked som taka strasna furia, kt. mu diktuje zivot, tak teraz nebudem... spytal, sa mi ci budem stastna, povedala som, ze budem rada, ako to teda takto dokaze- uprimne neverim tomu, jednoducho, nieco mi ublizuje a on v tom bude pokracovat dalej, hoci on si s nou pisat nebude a ked ju v praci stretne, tak to vyriesi... FAKT SOM BLBA ja? ja uz takto nemozem.... navrhol poradnu, tak som povedala, ze ok... vcera mam debatu s mojou kamoskou- kedze uz aj okolie vie, ze to medzi nami nie je ok... ja mam fakt dojem- ze jemu ide o to, ze teraz mam byt sice ubolena, dotknuta, ale s chticom budovat vztah, nechat mu doveru, respektovat jeho kamosku- s ktorou on aj tak nema sa potrebu kontaktovat a zit si stastne az do smrti.... ja uz fakt takto nemozem....

spark

moje nervy, aj ten môj ma rád, ľúbi ma - to mi opakuje vždy a často, škoda len, že má také bokovky - žienky, ba aj páry sa pritrafia - mne už sa oči otvorili, len sme to ešte o tom ešte nerozprávali, vy ste už ďalej, hádam nájdete aj východisko... no ja už by som nikdy neverila-NIKDY

***Wellia***

Takéto "kamarátky" nikdy nešípia nič dobré a skôr či neskôr, by tvoj muž s ňou dostal na iný "level"... a ak nie s ňou, tak možno s inou, ak píšeš, že už sa také niečo stalo aj v minulosti.
Malifasa, určite to nie je normálne a ON by sa mal snažiť o teba, nie ty niečo dokazovať jemu... Už aj to gesto, že si ju odmietol vymazať z priateľov, dosť veľa naznačuje..myslím, že kebu ju mal iba ako bútľavú vŕbu tak by mu to bolo jedno že ju nemá v priateľoch na tom debilnom facebooku. Ale zrejme má alebo mal s ňou iné plány.
Takýto muž patrí medzi tých nenapraviteľných, tak ti držím palce, aby začal bojovať, aby ho osvietilo a uvedomil si, čo tou "kamarátkou" spôsobil vášmu manželstvu...

Dadula56

Podla mna je zbytocne sledovat a davat keylogger, raz tam dovera nie je, tym padom by som to povazovala za ukoncene. Najma preto, ze je to vztah, kde este nie su dlhorocne zavazky, majetok, deti. Dalej preto, ze toto je uz opakovany cin skodiaci manzelstvu(vztahu) zo strany chlapa. A aj preto, ze je to zjavne chlap, ktory nevie komunikovat (okrem FB s kamoskami), nevie mat zrely vztah a iba sa skryva za uplne smiesne dovody, preco to on musel urobit.
Nehovorim, ze nemoze byt chyba aj v zakladatelke temy, lenze ona sa s nim o tom rozpravala, aj to chcela riesit. On je ten, kto v podstate odmieta sa vzdat nejakej (vraj) nevinnej znamosti. A nema problem povedat manzelke, ze by sa jej ta konverzacia zarucene nepacila. O co je taky vztah?Ved to sa uz ani manzelstvom nazyvat neda.

Maoam

Agness, ked nebude tato kamoska, bude ina, on bude mat 'kamosky' aj v 50-tke...:D

a mozno paralelne aj viacero naraz a podla potreby ked sa pohada s 1, pobezi k 2 a ked sa pohada s 2, pobezi naspät k 1, ak sa s 1 uz stihol udobrit a ked bude mat trable s oboma, najde si 3 :D

Agnes999

No inak ja suhlasim s tym co radi Maoam. malifasa raz to uz urobil, dala si mu sancu. Ok, raz moze spravit kazdy chybu, preco nie. Ale kedze to spravil znova a este sa tej zenskej aj drzi zubami-nechtami, na jednej strane ti hovori, zeby sa ti nepacilo to, o com sa zhovaraju ci si pisu, na druhej strane tvrdi, ze je to len kamoska a nebude s nou prerusovat kontakt, tak vidis, ako sa rozhodol. Na vasom manzelstve mu evidentne moc nezalezi. Najradsej by vas mal obe ale ak vam stroskota manzelstvo pre jeho ulety, tiez mu to vadit nebude. Vsak ma ju, po vasom rozchode/rozvode sa s nou da zas dokopy, ale pravdepodobnejsie este predtym. On nie je typ muza vhodny do manzelstva ci partnerskeho vztahu. Nevie riesit problemy a ver tomu, ze nejake problemy sa vyskytnu v kazdom jednom manzelstve. Neexistuje, ze manzelia spolu preziju 40 spolocnych rokov a nikdy nemali nejaku krizu, hadku, vzdy vsetko klapalo samo od seba bez toho, aby sa o to obaja nejak snazili. Tvoj neriesi problemy, zbabelo pred nimi uteka a vrha sa do narucia butlavych vrb, s ktorymi sa neskor dava dokopy. Chces s takymto chlapom prezit cely zivot? Nikdy mu nebudes moct verit. Keby to s tou kamoskou aspon ukoncil, keby aspon prejavil zaujem nieco pre vas vztah urobit. Ale on neurobi. No rozmysli si sama, ci s nim chces prezit cely zivot, ale priprav sa na to, ze toto s nim budes mat furt.

Agnes999

nirv "Btw, väčšine žien neimponuje muž, ktorý ma problémy s manželkou a žaluje sa na nu." To si nemyslim, sice mne by sa taky chlap zprotivil, ale sama som prekvapena, kolko je takych zien co naleti, muzi (teda iste typy muzov) velmi radi rozpravaju jak chudackovia v manzelstve trpia, jaka je ich zena neznesitelna hysterka a aki su oni chudacikovia tyrani. Take zeny co na to naletia lebo su naivne maju potrebu takehoto chudacika vytrhnut z pazurov tej psychopatky a zachranit ho. Same su potom prekvapene, ked raz stretnu toho svojho trpetila na ulici ruku v ruke s usmevom s tou jeho neznesitelnou psychopatickou manzelkou, ako sa k sebe maju.

Vojtoo

krute.
ale super.
cize alkohol je v tom nevinne :)
cize ak je manzelstvo v poriadku a servisovane vcas, tak alkohol sa moze strcit :D
i ked.. mozno nie ak je v tom naliaty za hranicu extremu :D ale tak, no risk, no fun..

Klasik12321

No ja som to potom samozrejme v soku ihned zatelefonoval manzelke a ona mi vysvetlila, ako baby v tomto rozmyslaju. Ona mala komplexy zo svojho manzela, lebo to bol taky vymakany hezoun (to mi obcas o nom povedala) a asi ho upodozrievala z nevery (to nehovorila, ale ked som manzelke potom hovoril o com sme sa rozpravali, tak ona to z tych rozhovorov vyvodila - aj ked videla jej manzela - ja totiz vobec neviem o chlapovi povedat, ci je pekny alebo nie) a alkoholom sa len otvorila a prejavila, co si myslela za triezva.