Escapelle..ci?

Príspevok v téme: Escapelle..ci?
xxxxxy

Ahojte !
Tak prisla som si po radu .. v piatok ( v noci - sobota rano ) .. som mala prvy sex s priatelom .. bohuzial sa stala nehoda a kondom sa zosmykol .. hovori,ze 100% to do mna nedal...
dnes som si robila test a bol negativny... (druhy si spravim zajtra)
neviem co robit,ci si dat escapelle,alebo nie (bojim sa dost vedlajsich ucinkov )

Co robit podla vas?Dakujem

Kvety zla

a naco si prosimta robis testy, citala si vobec co som pisala? ved vyhadzujes peniaze, jasne ze su este negativne. aj keby si bola tehotna (co nie je velmi pravdepodobne) tak by boli negativne. ved premyslaj.

lilyianka

pardon, asi som ťa zaradila do inej témy a pomýlila si ťa s nejakou inou slečnou, ktorej sa použiť kondóm nepodarilo ...... a áno ak budeš brať antikoncepciu, menzes budeš mať pravidelne, presne budeš vedieť, kedy ti príde ..

xxxxxy

tak.. olutovala som,ze som si ju dala...ale co uz ..
testy mam negativne.. ( uz je to 6ty den) .. z tabletky nemam ziadne vedlajsie ucinky ake pisu na letaku .. jedine prsia mam trosku citlivejsie ... ale trosku sa bojim,ze co a ako bude ...
ked zacnem brat antikoncepciu,tak budem mat cyklus pravidelny,nie ?

lilyianka kondom sme mali.. mala si si lepsie precitat prispevok .. nie hned vyletiet na mna .. bohuzial,clovek obcas robi chyby..tak sa stalo a lutujem to..

aspire

Ja som užila tableku escapelle už dvakrát a to v JEDNOM CYKLI ! Strašne som sa bála že čo to so mnou porobi a na moje prekvapenie mi menštruacia meškala asi 3-4 dni a mam ju vzdy pravidelnu. Takze u kazdeho to je individualne :-) neboj sa

peppy

Ako prosim ta nehnevaj sa na mna ale ty este nie si zrela na to aby si sexovala. Tehotensky test par hodin po sexe bude vzdy negativny. Ten by sa mal robit najskor ked tak az po 7 dnoch od pohl. styku. V prvom rade si nastuduj nieco o svojom tele. A Escapelle je riadne svinstvo a podla mojho nazoru si ho uzila uplne zbytocne. Rozhadze ti to cely cyklus. Je to obrovska davka hormonov.

xxxxxy

menstruaciu mam dostat koncom tohoto tyzdna,tak som zvedava co bude ..
a chcela by som ku gynekologicke cim skor,mozno este pred tym krvacanim .. a povedat jej,ze co a ako som urobila ..
chcela by som si dat predpisat antikoncepciu .. tak by sa mi nemohol upravit cyklus ?